Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ti mivel viszitek fel a...

Ti mivel viszitek fel a folyékony alapozót?

Figyelt kérdés
már úgy értve milyen ecsettel?
2012. nov. 21. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Én szivaccsal szoktam.
2012. nov. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kézzel szoktam, ecsettel nekem rosszabbul sikerül.
2012. nov. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én az ujjaimmal. nem pazarlok, és jól eltudom oszlatni.:D
2012. nov. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
alapozó ecset
2012. nov. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Eddig szivaccsal vittem fel. Kézzel nem tudtam olyan szépen felvinni. Szivaccsal szépen fel tudtam vinni, bár kicsit időigényesebb, és némi alapozót magába is szív a szivacs. Most vettem egy ecsetet, ezt még tanulom használni, de eddig jobbnak tűnik az ecsetnél. :)
2012. nov. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó: "..a szivacsnál" gondolom ez lenne a vége, mert amit írtál az úgy nem értelmes!(bocsi hogy kijavítalak!:)


Én is jelenleg kézzel, sokkal jobban hozzáférek olyan helyekhez ahova ecsettel nehezebben, és macerásabban. Finomabban is el tudom ujjal dolgozni pl hajtöveknél, nem kenem össze a hajszálakat ecsettel.

De egyébként alapozó függő is, hogy melyik mivel lesz szebb. Pl nekem az Affinitone vizes ecsettel volt szebb, valószínű mert nagyon hamar száradt, de most pl Manhattan Perfect Adapt van és sokkal szebb is a fedése, mint egy könnyű hidratáló, és van időm ujjal szépen eldolgozni is mert nem szárad meg olyan hamar. Szóval nem mindegyik alapozó engedi ezt. Az alapozó fedésétől is függ hogy mivel lesz szebb, a bőröd felületétől, állapotától is..

Próbáld ki mindet és majd meglátod.


Alapozó ecsetnek pedig van a tömött rövidebb szálú, egyenesre vágott típus, meg van a lapos oválisra vágott keskenyebb. Szerintem mind a 2 macerás, + pár naponta tisztogatni őket... de ki kell őket próbálni.


Ilyesmik alkalmasak alapozó felvitelre(nem kell hogy drága legyen csak a formája és a tömöttsége a fontos):

[link]

[link]

[link]

2012. nov. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Legtöbbször kézzel viszem fel, néha ecsettel, akkor ezt használom: [link]

Régen próbáltam szivacsot is, de nekem az felszívott egy csomó alapozót, és ráadásul nehéz is volt elkenni vele. Lapos alapozóecsetem is van, de azt meg azért nem szeretem, mert csíkoz, így sokat kell babrálni, mire rendesen eloszlatom vele. Habállagú alapozóhoz viszont mindig ecsetet használok, azt, amit linkeltem.

2012. nov. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!