Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A BB krém is ugyan úgy károsít...

A BB krém is ugyan úgy károsítja a bőrt mint a folyékony alapozó?

Figyelt kérdés
A BB krém is ugyan úgy károsítja a bőrt mint a folyékony alapozó? a púder károsítja?
2012. okt. 2. 19:28
 1/5 anonim válasza:
Szerintem attól függ, hogy tini vagy vagy sem, milyen az ember bőrtípusa (száraz, érzékeny, vagy zsíros, stb), mert mindenképp tanácsos az arcbőrünkhöz illő típusú szereket használni és szerintem azokat is mértékkel...Én a BB arckrémet már több hónapja használom és nálam bevállt, jól táplálja a bőrt de odafigyelek, hogy este alaposan lemossam és használok éjszakai krémet is utána, hogy reggel újra ragyoghassak :)
2012. okt. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
attól függ. ha a valódi bb krém 'utánzatát' (pl maybelline meg loreal márkák) használod akkor lehetséges. de ha eredeti koreai bb krémet használsz nem roncsolja. [link] itt nézz körül
2012. okt. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem hinném, legalábbis én próbálom mindet tesztelni, eddig egész jó véleménnyel vagyok például a Skin79, Holika, Essence, Missha, BRTC BB krémjeiről. A Garnier nem jött be eddig egyedül.

Most Essencet használok, a mitesszereim száma jelentősen lecsökkent a használatától, szóval szeretem, mert ez könnyen beszerezhető, olcsó, és jó. Nekem alapozóktól mindig csupa pattanásos lett a bőröm. BB krémektől nem. Kivéve a Garniert.

Szóval nem hinném hogy annyira károsítja a bőrt, mint egy alapozó.

2012. okt. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez relatív, hogy mi károsít. Károsítja ha nem megfelelőa bőrtípusodnak, mitesszerképző,és nem mosod le. Nem gondolom, hogy egy minőségi termék, az előírásokat betartva annyira káros lenne....De ez szerintem BB-re és alapozóra egyaránt érvényes! Én pl. a kóreai BB-krémektől, amik eredetiek, valóban fehérítő, ránctalanító stb hatással bírnak, kipattogtam (3 félét is próbáltam, igaz, hogy nem ennyi az összkínálat, de itt feladtam), a Garniertől szintén (ráadásul attól olajosan fénylett a bőröm is), viszont elkezdtem Clinique BB-t használni, és az tökéletes! Egyáltalán nem pattogok ki, mikor lemosom, kb szebbnek látom az arcom, mint előtte! Ugyanez vonatkozik a bőrtípusomnak megfelelő Clinique alapozóra, illetve egy most talált Yves Rocher-ra is. Bár ez utóbbi nem olyan jó,mint a Clinique, de pl. az Estée Lauder (ami kb 3szoros áron van az Yves Rocher-hez képest) alapozóitól is kipattogtam, szóval tényleg csak az számít,hogy megtaláld a neked valót. És ez kísérletezéssel érhető el szerintem csak és kizárólag... (én mindenből mintáthasználtam, mielőtt megvettem a teljes kiszerelést). És a legfontosabb: soha ne felejtsd el lefekvés előtt lemosni a sminked, SOHA!
2012. nov. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem zsíros a bőröm de a Garnier BB krémje bevált pedig a rendeset használtam nem a zsíros bőrre valót. Púdert használtam és nem is fénylett,egész jól fedett,amikor lemostam sokkal puhább volt a bőröm is.Nem okozott több miteszert és pattanást. Nem mondom hogy csökkentette őket mert hát ez nem arra való hogy csökkentse de nem lett több tőle. :) Nekem bevált én ajánlom. Viszont a maybelines elég rossz a La Rosche Posay (azthiszem így kell leírni) nem fed túl jól,olyan mint egy arckrém,viszont ez sem tömití el a pólusokat csak annyi hogy nem alig fed.
2012. dec. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!