Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nagyon fehér, világos az...

Nagyon fehér, világos az arcbőröm. Milyen fajta alapozót vegyek ami tartós, jó minőségű és van világos színekben is?

Figyelt kérdés
2009. aug. 16. 16:43
 1/1 anonim válasza:
Szia.Kozmetikusodtól is kérhetsz tanácsot esetleg.Én amit ajánlani tudok az a MALU WILZ alapozó.Nagyon jó minőségű,és sokféle színben kapható.Ár kb.3800-4000ft.Terméktől függ.Van pumpás kiszerelés meg szinte minden féle.Interneten simán rá tudsz keresni.Sokáig használtam,kozmetikus márka.Vagy pedig Amwey termékekben találsz még jó minőségűt.Ha további segítséget szeretnél ez ügyben írj nyugodtan én is kozmetikusnak tanultam :)
2009. aug. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!