Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen alapozót tudtok, ami...

Milyen alapozót tudtok, ami igazán jól fed, és jót is tesz a pattanásos bőrömnek, van benne fényvédő, és nagyon világos színekben is kapható, nem megterhelő a mindennapi viselése?

Figyelt kérdés
Árat is írjatok légyszi!
2009. aug. 16. 17:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%

nagyobb gyógyszertárakba be lehet menni és meglehet kérdezni ott is, h van-e..


de az ilyen "csoda alapozoknak" meg van az áruk is...:/ majd karasak neked a neten ilyet:)

2009. aug. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%

nah első vok:D:D találtam is 1 oldalt


[link]

2009. aug. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
én Miss Sporty-t használok... fényvédő nemhiszem hogy van benne, de nagyon világos színben is kapható. =) 1000Ft körüli az ára. :D És van pattanásos bőrre való is(nekem is olyan van), az is olyan 1000Ft körül volt. =)
2009. aug. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi köszi.

Első, ezen az oldalon nem tudom megnézni, hogy ezekben a farmasi cuccokban mik vannak..: /

Második, miss sportyt már használtam, végülis jó volt, de nekem kicsit sűrűnek tűnt, lehet majd teszek vele még egy próbát, de fontos lenne nekem, hogy legyen uvszűrős.

Még várok válaszokat.

2009. aug. 16. 20:34
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
kenj fel az alapozó alá fényvédőkrémet/naptejet és rá az alapozot... amikor olyan gyógyszert szedtem amivel nem mehettem napra én is igy csináltam, és a bőrgyógyászom mondta, h jól csináltam:P
2009. aug. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%

ne használj alapozót pattanásos bőrre.

egészségtelen.. menj kozmetikushoz ő segít.


én escence-t meg miss sportyt használok, de az avonban is vannak jók.

2009. aug. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Kozmetikushoz nem vagyok hajlandó elmenni, egy barátnőmnek sem tett jót az arcával, undorító heges és ugyanúgy pattanásos arcuk van, pedig nem kenegetig alapozóval se.

De igénytelenül se szeretnék kinézni. Szerintem, ha találok jó alapozót és jól választok, akkor nem lesz rossz a bőrömnek, pl vichyről hallottam jókat, de kíváncsi voltam, létezik-e árban jobb. Dehát ha nem hát nem inkább kiadok érte sokat, minthogy mindent válogatás nélkül a fejemre kenjek : /

2009. aug. 19. 00:54
 8/11 A kérdező kommentje:
Na, végül La Roche Posay alapozót vettem. Hát 4300 körül volt, de megérte, nem vagyok pattanásosabb ha egész héten alapozok, mint mikor ne használok semmi sminket, télleg nem mitesszerképző, nem vagyok tőle pattanásosabb, mint alapból. Jól is fed, nem maszkhatású, és matt. Úgyhogy ha valami jót kerestek problémás bőrre, ezt ajánlom. Csak gondoltam megosztom még itt a végén a tapaszttalatomat ^^
2009. okt. 24. 12:58
 9/11 anonim ***** válasza:
De jó, szerintem én is ilyet fogok venni akkor! Még mindig használod?
2010. ápr. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen, képzeld, még mnidig nem fogyott el, és nem természetellenes hatású, szerintem teljesen megérte =)
2010. ápr. 11. 14:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!