Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 16 éves lány vagyok és egyálta...

16 éves lány vagyok és egyáltalán nem tudok sminkelni, viszont szeretnék valami szépet a mindennapokra. Mit ajánlotok, hol kezdjem?

Figyelt kérdés
Mindössze egy szempillaspirálom van. Miket vegyek, mi az, amit minden reggel suli előtt meg tudok csinálni (ha belejövök)? A sima szempillaspirált már nagyon unom... :)
2012. nov. 13. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Szájfény és labello :) Válasz egy szép színűt és számodra kellemes illatút:) Minden nap használhatod,és hangsúlyozod vele az ajkaidat:) Fekete szemceruza vékony vonal a szem alatt:)Szexi és nem hivalkodó:) Néha buliba lehet ütősebb smink is fekete vagy szürke szemhéjpúder felülre,vagy akár sötétkék vagy világoskék is:)Én ezeket nagyon szeretem,de akár lehet arany vagy ezüst színű is:) Nagyon jól mutat ha fested a szemeidet:)Én szemüveges vagyok és mindíg hordanom kell,de már 14éves korom óta sminkelem magam,szájfény és szemceruza és szemfesték,egyebek mert a szemeim így lesznek igazán hangsúlyosak :) Szeretem magam sminkelni és jól is áll:)

Amúgy milyen színű a szemed és a hajad? Mert akkor színválasztásban is tudok neked segíteni:) 22/L

2012. nov. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a szemceruzát. Nem kell bekeretezned vele az egész szemed, mert úgy fogsz kinézni, mint egy mosómedve, elég ha vagy csak felülre a pillatőbe vagy alulra húzol egy vékony vonalat. Válassz feketét, barnát, vagy grafitos szürkét, de a szemed színétlől függően egyéb színek is jól állhatnak :)
2012. nov. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én egy jó korrektort ajánlok elsősorban. Ezzel el tudod fedni a kisebb bőrhibákat pl. pattanás, vagy szem alatti karikák.

Ezenkívül egy szemceruzát vagy tust is érdemes beszerezni. Ha a felső pillák vonalába szeretnél vonalat húzni, inkább a tust ajánlom. Szemceruzát egyébként nem fontos feketét venni, lehet pl. sötétbarna vagy sötétszürkés is, ez nem annyira feltűnő, hétköznapokra tökéletes. :)

A szádra tehetsz szájfényt vagy színezett ajakápolót, amelyiket jobban szereted.


Ebből már simán lehet szép nappali sminket csinálni. Szolid, de a szemet mégis kihangsúlyozza egy kicsit.


Kezdésnek szerintem ez tökéletes. Én egyébként a szemhéjpúderekért vagyok oda, ezért elég sokféle van. Van, amikor mást nem is használok a szememre csak szemhéjpúdert és szempillaspirált. Hiszen a szemhéjpúdert jól lehet variálni, ma pl. szemceruza helyett is ezt használtam és nagyon szép lett a smink. De ehhez mondjuk kell némi gyakorlat.

17/L

2012. nov. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia:)

szemhéj púdert használj!lehetőleg olyat vegyél,amiben két szín van.Mondjuk:világos barna&sötét barna.Na,szóval...ezt úgy kell csinálni,hogy a mozgó szemhéjadra felkened a világos színt,a méjtő vonalba(ahol a szemgolyód,ott főlül,befejeződik,bocsi,nem tudom normálisabban mondani!:S)

oda kell a sötétebb színt fölkenni.szempillaspirál,lent,belül húzd ki a szemedet szemcerkával,esetleg átlátszó szájfény vagy labello!Ennyi:) (12,5/l)

2013. febr. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szempillaspirál, korrektor a bőrhibákboz, szemed színéhez illő szemhéjfesték, puder, szemceruza... kb. ennyi :)


azért a 12,5/L válaszolónak mondanám, h enny idősen max. szempillaspirált és szájfényt ajánlok használni, a többi nagyon nem neked való.

2013. júl. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
youtubérol még nem hallottál?
2015. ápr. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!