Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért kezd el hámlani az...

Miért kezd el hámlani az alapozótól a bőröm?

Figyelt kérdés
Már több mint 2 éve ugyan azt az alapozót használom, amit a kozmetikusomtól veszek, és meg vagyok (voltam) vele elégeve. Raádásul nem is egy olcsó gagyi fajta, mégis kb fél éve amikor felkenem, az orromról pár óra mulva el kezd hámlani a bőr.. Nemtudom mi történhetett hirtelen, és miért csak az orromon kezd hámlani. Nem használok gyakran alapozót, csak ha néha valami kis pattanást el akarok rejteni, de mostmár azt se tudom... Segítsetek!

2012. nov. 27. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert kiszárítja, esetleg nem is a bőröd hámlik hanem az alapozó csomósodott össze és az jön le. Hidratálj sokkal jobban és sokkal többet. Eddig hogyan hidratáltad a bőrödet?
2012. nov. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Nem levegőzik alatta a bőröd, vagy kiszárítja. Én pl jól megvagyok alapozó nélkül, én is használtam régen, de mióta abbahagytam sokkal szebb és egészségesebb az arcbőröm.
2012. nov. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elvileg az alapozó légáteresztős..Mindig odafigyelek, hogy jól legyen hidratálva, de szerintem az alapozó nem lehet jó, mert kiszárítja a bőröm..
2012. nov. 27. 16:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Mégis fél éve használod miközben tudod, hogy rossz...
2012. nov. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs légáteresztős alapozó, legfeljebb azok amik nem fednek, hanem krémszerűek és a bőr beszívja. Annak meg mi értelme? A pattanásokra korrektor a jó, az alapozó nem erre való.
2012. nov. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem.. fél éve vettem észre, de szerintem értelemszerű, hogy nem használom, hogyha még csúnyább lesz tőle a bőröm.
2012. dec. 2. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!