Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szeretnék ajak pc-t ( jobb...

Barbi96 kérdése:

Szeretnék ajak pc-t ( jobb oldalra, lent). A kérdésem hogy mennyire fáj a szúrás? és utána? Ki fogom birni? Azt mondjak nem fáj, de annyira nem vagyok biztos benne. Mit ehetek majd? Tejtermékeket szintén nem lehet enni, vagy azt csak nyelv pc-nél?

Figyelt kérdés
Előre köszönöm a válaszokat! :))
2012. nov. 27. 17:32
 1/3 anonim válasza:
0%

A kérdésem hogy mennyire fáj a szúrás? NAGYOOOON

és utána? UTÁNA IIIIS

Ki fogom birni? KIZÁRT

Mit ehetek majd? EPERTORTÁT

Tejtermékeket szintén nem lehet enni, vagy azt csak nyelv pc-nél? AJAK PÉCÉNÉL SEM!

2012. nov. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem fáj a szúrás. Nem is halt még bele senki. Ha elmúlik az érzéstelenítő akkor kellemetlen lesz majd, de az sem fáj. Nem tudom mit ehetsz, biztos elmondja a piercinges ha majd megkérdezed...

Ja és jól gondold meg mert tönkre fogja tenni a fogaidat.

2012. nov. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
értem.:))
2012. nov. 28. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!