Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 napja félig leborotváltam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 napja félig leborotváltam a fanszőrzetem mert hosszú volt és zavart csak nem kentem be semmivel előtte meg utána sem és most nagyon viszket?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 12. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
üdv a borotválkozók körében!
2012. ápr. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mert nő és szúr. szerintem inkább ne borotváld. tudom, hogy egyszerű és fájdalommentes, de nem biztos, hogy a legkönnyebb út a nyerő. pár év és nagyon megerősödik (az nem fedi le, hogy borotválod: egyre nehezebb lesz, és egyre kevésbé viszi majd le a borotva). a gyantázást nemtől függetlenül bárkinek megcsinálják, és tényleg jó a végeredmény. de ha nincs rá pénzetek (vagy esetleg olyanok a szüleid, mint nekem, akkor nem adnak az ilyen "hülyeségekre", mert az ő korukban ez még nem kellett), akkor ott van az epilátor. igen, fájdalmas, de nagyon jó a végeredmény. ráadásul - ugyanúgy, mint a gyantától - idővel ritkul tőle a szőrzet.
2012. ápr. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Előző: az epilátor sem olcsóbb, mint a gyanta.


Én több éve borotválom és nem erősödik tőle. Tény, hogy gyorsabban nő, meg szúrósabban, de azért azt is szem előtt kell tartani, hogy az intim részek nagyon érzékenyek és azért sok ember szégyellős is, hogy elmenjen a kozmetikushoz gyantára ott "lent".

Egyébként nemrég olvastam egy cikket, hogy a borotvától nem erősödik a szar, csak a növekvő szőrök sötétebbek és ezért tűnik erősebbnek.


Kérdező, az elején mindenki átesik a "tűzkeresztségen", mikor először én is borotválkoztam, iszonyúan viszketett, nem tudom, miért, mitől van ez, de a legtöbb ember megszenvedi az első alkalma(ka)t.

Meg kell szokni, ennyi az egész, de borotválás után tehetsz rá bőrnyugtató testápolót és soha ne szárazon csináld, inkább a zuhany alatt és valamilyen borotvahabbal.

2012. ápr. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: *szőr :D
2012. ápr. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!