Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan csináljam? Segítség!

Hogyan csináljam? Segítség!

Figyelt kérdés

Tegnap a DM-ben vettem egy MaxFactor 'Face Finity' 3 az 1-ben alapozót és egy MaxFactor 'Creme Puff' púdert.Ez az első alapozóm és púderem , vagysi nem , mert a nyáron vettem volt egy Miss SPorty 'So clear perfect skin' alapozót. Mind a két alapozó 'kiszemcsésedik' miután fölvittem a bőrömre.Eléggé pattanásos az arcom , és ezért nem nagyon 'használnám' az alapozót , csak , ha buliba mennék.Most vasárnap lesz egy buli és ki szeretném sminkelni magam , hogy ne legyek olyan amilyen vagyok.Mit tudnék az ellen tenni , hogy ne szemcsésedjen ki az alapozó , mert nagyon csúnya.És tudnátok valami "első smink" tippet adni , mert még sohasem csináltam ilyensmit.

(Olvastam , hogy kell hidratáló krém alapozás előtt. Tudtok rá példát mondani , hogy milyent vegyek amit a DM-ben is megkapok? És vajon az az oka annak , hogy kiszemcsésedik , hogy nem használok ilyen hidratálót meg nem "tonizálok" (amúgy ez mit jelent?)? )

Előre is köszönöm a segítséget!


2012. nov. 30. 20:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is most vettem meg ezt az alapozót. Dm-ben mennyi volt? A Rossmannban akcióban volt 3300, de adtak hozzá egy False Lash Effect spirált, így nagyon megérte. A púder is megvan nekem. Nem tudom mit értesz azon, hogy kiszemcsésedik. Foltokban lejön, vagy összegyűlik bizonyos helyeken? Nekem nem szokott ilyen gondom lenni vele. Én sosem használok hidratálót sminkelés előtt, mert akkor hiába várom meg, hogy beszívódjon, nem lesz tartós a smink, és sokszor az alapozót sem könnyű elkenni utána, összeáll kis darabokba. Tonizálás az, amikor tonikkal áttörlöd az arcod. Ezt szoktam sminkelés előtt, mert leszedi a zsírt az arcról, így jobban tapad az alapozó.

Amúgy ez a Facefinity alapozó elég matt, nem nagyon kell rá púder. Keveset lehet rá tenni, hogy fixálja, de ne vidd túlzásba, mert nagyon mű hatást kelthet. Én mindig ecsettel viszem fel a púdert, mert pl. ez a szivacs is, ami a Creme Puffban van, szerintem nagyon rossz, vastagon keni fel a púdert.

Youtube csatornákat tudok ajánlani, ha beszélsz angolul, innen szépen lehet tanulni:

http://www.youtube.com/user/lisaeldridgedotcom

http://www.youtube.com/user/pixiwoo

http://www.youtube.com/user/makeupgeektv

Persze nem kell mindjárt az élénkebb, bonyolultabb sminkekkel kezdeni, lehet náluk sok természetes hatású, visszafogottat is találni. :)

2012. nov. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Olyan apró alapozó darabok jelennek meg a bőrömön.Amúgy eléggé zsíros a bőröm..és általában mindegyik alapozóval ez van..
2012. nov. 30. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!