Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 14 éves lány vagyok. Szerintet...

14 éves lány vagyok. Szerintetek ez elég amennyit én sminkelek? Nem akarok vitát hanem értelmes válaszokat.

Figyelt kérdés
Az osztályomban minden lány festi magát és nekem is mondják hogy sminkeljek már, de én nem akarok úgy kinézni mert sztem nem szép ha egy 13-14 éves lánynak vastagon ki van húzva a szeme szemcerkával meg folyton nyávogva rohannak a mosdóba, hogy úristen lefolyt a sminkje segítség!Maximum szempillaspirált raknék fel meg szájfényt az viszont mindennapos, szempillaspirál nem mert alapjáraton hosszú a szepillám max ilyen ünnepségekre szoktam de akkoris keveset.

#csaj #smink suli
2012. dec. 2. 14:44
 1/6 anonim válasza:
100%
szerintem min. a szempilládat fesd ki! csak szebb lessz tőle a tekinteted;) attól még nem kell szaladgálnod a mosdóba;)
2012. dec. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:D igen köszi
2012. dec. 2. 14:52
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy sminkelj ahogy te szeretnél, ne úgy ahogy mások akarják.
2012. dec. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szempillaspirál és a szájfény elég. Ha eleve hosszúak a szempilláid, akkor szerencsés vagy, mert nem mindenkinek adataik meg ez, és nyugodtan hangsúlyozd ki még jobban, hadd irigykedjenek a többiek. Azzal nem kell a mosdóba rohangálni. Esetleg egy vékony vonalat húzhatsz alul, hogy mégse legyen olyan "natúr". :D Szájfényből valami enyhén színezettet.
2012. dec. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Szerintem nincs annál undorítóbb amikor egy szép arcú fiatal lányon egy kiló vakolat van...

17/F

2012. dec. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat...:D
2012. dec. 27. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!