Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ismerkedni egyedül vagyok és hol? Mer nincsenek barátaim előre is szórakozó helyekre nem járok nincsenek barátaim

Figyelt kérdés
csajozni és haverkodni akarok 19 éves vagyok

#19 éves #haverkodás #választ akarok #és barátnőt szerezni #de értelmes
2012. ápr. 12. 13:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Jó kérdés :D
2012. ápr. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyetem...
2012. ápr. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
de én már nem járok sehova dolgozok
2012. ápr. 12. 13:42
 4/10 A kérdező kommentje:
azt szeretném tudni hogy nem szórakozó helyen hanem máshol hol tudok ismerkedni és hogyan kell mit mondjak?? mer félénk vagyok kicsit és visza huzodo mit tegyek??
2012. ápr. 12. 13:53
 5/10 anonim ***** válasza:
Haverkodni járj el sportolni vagy valami edzőterem ez egyébként jó hely csajozni is.Vagy suli, munkahelyeden nincs jó csaj? kocsmák esetleg,nagyobb rendezvények,koncertek.
2012. ápr. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem akarlak bántani de amig nem állsz a sarkadra addig ez a téma bukó....értem ezalatt azt hogy egy lány szereti ha egy férfi áll mellette,és nem egy "veréb"! Nehogy magadra vedd,csak értelmezd a mondatot!


26/F

2012. ápr. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
faluban lakik itt nincs semmi sportolni se lehet nincs barátom se hol kezdjek ell barátkozni és mit mondjak hogy kommunikáljak velük meg hogy csajozak??
2012. ápr. 12. 14:20
 8/10 anonim ***** válasza:
hát így nagyon sehogy. most nem azér, de mit vársz,ha konkétan ki se mozdulsz a házból?. mondjuk szerintem h vkinek hány barátja van nem attól függ, hogy ott van-e minden buliba, hanem hogy milyen természetű, jellemű
2012. ápr. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
de ki mozdulok járkálok csak sok a roma azokat meg nem birom de mit tegyek hogy tudjak havert szerezni és barátnöt és hol szerezek??
2012. ápr. 12. 15:49
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát én 70 ezres városban lakom itt is sok a cigány,mindig belém kötnek de már megszoktam, olyan hely kevés ahova nem mehetnek be ez ne tartson vissza..Falun biztos nehezebb neked, gondolóm nincs sok fiatal talán ha van valami búcsú a faluban vagy falú nap esetleg.
2012. ápr. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!