Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol találok Debrecenben olyan...

Hol találok Debrecenben olyan szalont, ahol olcsón vállalnak 3D műszempilla készítést?

Figyelt kérdés
Olyan szalont keresnék Debrecenben, ahol 10.000ft alatt készítenek 3D, szálas műszempillát.

2012. dec. 3. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj át Nánásra, ott 5-6-ért felteszik.
2012. dec. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ne haragudj, nem akarok beleszólni, mert én sem vagyok anyagilag elengedve, de ez esetben nagyon fontos, hogy jó helyen, igényesen rakják fel!! egyik bnőmnek 7000ért csinálták, tök megbízható helynek nézett kis, vigyázott is rá, és mégis mikor kihullottak, alig maradt szempillája, nagyon durván letörtek, és ő is emiatt:// kiderült utólag, hogy nem olyan szempillákat rakott és szerintem nem is olyan ragasztót. úgyh alaposan tájékozódj előtte, hogy azzal a technikával, minőségi szempillákkal dolgoznak e, és mondják el, hogy tudsz rá vigyázni! nekem 16000ért csinálták, de mikor leszedte az igazi szempilláim is megnőttek, mert megerősödtek a kis súly alatt:)
2012. dec. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mármint mikor kihullottak.
2012. dec. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
[link] Hosszú a link de próbáld ki
2012. dec. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!