Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a legvilágosabb alapozó...

Melyik a legvilágosabb alapozó, amit lehet kapni Magyarországon?

Figyelt kérdés
Márkára, árnyalatra gondolok. Azt tudom, hogy az ivory szokott a legvilágosabb lenni, de nekem sokszor az is sötét. Ismertek olyan alapozót, ami szinte már fehér, olyan világos? Sajnos legutóbb egy Clinique alapozóval jártam úgy, hogy sötét lett, pedig elég drága volt :S
2012. dec. 4. 23:06
 1/3 anonim ***** válasza:
MAC.
2012. dec. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A MAC-nek van fehér alapozója. Ha olyan világos a bőröd, hogy nem találsz rá alapozót, akkor ezzel a fehérrel tudod világosítani.
2012. dec. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) És melyik alapozóról van szó? (Elég sok van a MAC-nek, én nem ismerem ezt a márkát, mert nem pesti vagyok.) Neten lehet rendelni?
2012. dec. 5. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!