Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sokan hasznalnak muszempillat?...

Sokan hasznalnak muszempillat? Ti hasznaltok? Es ha igen, most hany eves vagy? Es mikor kezdted?

Figyelt kérdés
Koszonom :)
2012. dec. 6. 05:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy sokan használnak, mert elég ronda általában. Legalábbis én így látom. És a saját pillákat teszi tönkre.

Én nem használok, van nekem sajátom, semmi szükség műszempillára.

26L

2012. dec. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan gogotáncos hatása van ha érted mire gondolok mert nagyon látszik hogy mű. Ritkán találkozok ilyennel. Most suliban van egy csaj akinek van és van mellé hegyes hosszù műkarma is, nem tudom komolyan venni emiatt. 19/l
2012. dec. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Joy Turner ***** válasza:

Utolsó! Még jó, hogy nem vagy előítéletes.

Kedves Kérdező!

Műszempillából sok fajta létezik. Dióhéjban: Soros, én ezt csak alkalmakra bulikra szoktam feltenni magamnak. Fontos a jó minőségű ragasztó, hogy könnyen eltávolítható legyen, és ne tépd ki vele a saját pilláid. Aztán van tincses, amit általában kozmetikus tesz fel, hasonlóan látványos, mint a soros, de ezeket is inkább csak alkalmakra szokták kérni a nők. A harmadik fajta a 3D szálas műszempilla, amikor egy szál szempillához egy szál műszempillát ragasztanak, tartós ragasztóval. Ez teljesen természetes hatású, abszolút olyan, mintha a saját szempillád lenne hosszú és dús. Hétköznapi tartós viselet.

24/N

2012. dec. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem manapsíg elég sokan használnak, igen :) és egyáltalán nem rona vagy nincs gogotáncos beutése...persze attól fugg hogy ki milyet használ... a 3D muszempillakat tudom ajánlani, a saját pilládra helyezik fel egyenként a szálakat és olyan hatás nyújt mintha a saját szempilláid lennének... kiválaszthatod a nagyságot is... :) és NAGYON NAGY TéVHIT hogy kihullanak tole a saját szempilláid... ugyanugy mint a haj, a szempilla és a szemoldok is cserélodik ;) tehát nemkell félni... ami viszont tépheti és huzhatja a szempilláid a soros és a tincses szempilla felhelyezése.... :)
2013. jan. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!