Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kell csinálnom hogy...

Adrienn464 kérdése:

Mit kell csinálnom hogy jobban azonosulni tudjak magammal?

Figyelt kérdés
Mert volt hogy nagyon tetszett egy srác még enni se tudtam (nagy szó én mindig eszek xD ) és mikor kiderült hogy barátnője van akkor már nem kezdett érdekelni. Most van egy másik srác aki nagyon bunko, de velem sosem az, és kedves és ha véletlen leégetem (na már olyan vagyok mint Gina/egyik barátnőm mindenkit szívat de jófej/)akkor nem szol semmit csak mosolyog én meg nem merek semmit sem csinálni mert lehet hogy csak beképzelem és nem akar semmit tölem/ lehet hogy tényleg tetszem neki de nekem nem jön be ő... Egyszerüen fiúügyben annyira össze vagyok zavarodva hogy ... teljesen szoval nem értem magamat... olyan nehéz ezt elmagyarázni... meg már a tanulás sem megy (tudom, tudom a tinik figyelmét minden elvonja)meg egyszerüen mással vagyok elfoglalva meg apuval se jövök ki jól (kb.3 éve) és egyszerüen nem tudok semmit csinálni(mind ketten makacsok vagyünk) beletemetkezem a zenékbe és egyszerüen elmenekülök a világ elől mindenkinek ugy mutatom az arcomat mintha semmi sem lenne és mindig jókedvű kiscsaj lennék de közben a másik azcom mindig tanácstalan és fél a jővötől.. Nem tudom mit tegyek de nem szeretném az egész életem elmesélni pedig annyira ki szeretném önteni valakinek a szivem...
2010. máj. 19. 16:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezen a linken a 16:38-as hozzászólás egyrészt ide is passzol: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Másrészt pedig ne félj kinyilvánítani a többiek felé, hogy mi van benned, mi a véleményed dolgokról, mert ha nem így teszel, ha nem a valós reakcióidat teszed közzé, az azt jelenti, hogy nem adod magad, nem őszintén magad adod, hanem csak talán egy általad gondolt ideálisat, ami talán lehet néhány embernek ideális, de a te számodra rossz, hiszen az igazi önmagad így rejtve marad, holott a természetes és szükséges az, hogy kinyilváníthasd milyen is vagy valójában. Nincs mitől tartanod, ami helytelen az pont az, ha valaki álarcot visel, nem pedig az, ha őszinte. Mindenképp erény magadat vállalni, mindezek mellett még jó példát is mutathatsz ott, ahol talán ez nem "divat" (még).

2010. máj. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jó értem mit akarsz mondani csak ez olyan nehéz hisz sokszor elgondolkodtam ezen hogy elmondom mindenkinek de mindig beijedek és azt mondom hogy mindenkinek van elég baja és senkit nem fog érdekelni .. Jó lehet hogy valakit igen... De inkább boldogan akarok felnőni és nem kédségek közt közepette hisz kit érdekel egy besavanyodott hölgy ...
2010. máj. 19. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!