Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol tudom megnézni? Zselés...

Hol tudom megnézni? Zselés francia műkörmöt szeretnék csinálni magamnak. Kezdő vagyok, még sohasem csináltam, de kipróbálom. De nem tudom hogy kezdjek neki.

Figyelt kérdés
Valami link kellene ahol hang is és kép is van hogy hogy kell egy zselés francia műkörmöt elkészíteni.
2012. dec. 15. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

olyan, amiből normálisan meg tudod csinálni nincs. Nem mellesleg, a franciát a legnehezebb megcsinálni, sok, tanult körmösnek sem sikerül normálisan.


Ez egy szakma! Vaze, agysebészetet miért nem akar senki netről tanulni??

2012. dec. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ezt a videó sorozatot követve megtudod tanulni! http://www.youtube.com/watch?v=HLPA4dsL9jU


Egyik barátnőm is netről tanult meg körmöt építeni, youtube-on vannak nagyon jó videók.

2012. dec. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

hajrá :) biztos jó szakember lehet a barátnőd is :D


valszeg azért is van ennyi rossz körmös, mert ez olyan baromira egyszerű dolog. ez teljesen logikus.

2012. dec. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
96%
3-as! Nem értem,hogy mit pattogsz itt. Én is évek óta építem a körmöm úgy hogy nincs róla papírom,és nem hiszed el,de tökéletes. Bár előtte én sokat jártam körmöshöz és kérdezgettem,hogy mit hogyan kell. Sőt van olyan barátnőm,aki előbb építgetett otthon,majd elment suliba azért,hogy ebbe dolgozzon. Mellesleg a körmösök úgy feltudják ezt fújni, mintha valami rendkívüli nagy tudás birtokában lennének,amit csak a tanfolyamon lehetne megtanulni. Azért az agysebészethez nem kéne hasonlítani, az több éven keresztűl tartó egyetemi képzés, a körmözés meg jó esetben egy fél éves tanfolyam. Ja a másik,hogy gondolom te is sütsz otthon,kérdem én,miért tán cukrász vagy?
2012. dec. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!