Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért tartják ennyire gáznak...

Miért tartják ennyire gáznak néhányan azt aki sminkel?

Figyelt kérdés
Én speciel nem értem ezeket a leszóló hozzászólásokat hogy jaj mennyi smink meg úristen hogy nézel ki. Oké nem egy 12-13 évesnek kell csinálni de szerintem egy 16 éves kortól szerintem már simán lehet csinálni és nem kell leszólni azt aki sminkel és minden nap :alapozó,púder,barna-szürke szemhéjpúder tusvonal kis szemceruza és szempillaspirál meg néha rúzs. Ez az én véleményem szerintetek ez tényleg olyan sok egy 16 éves lánynak ?!

2012. dec. 17. 13:13
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem egy smink akkor szép, ha alig látható. Ha 16 éves vagy akkor minek sminkeld magad 30nak? Aztán csodálkozol, ha idősebbnek néznek a fiúk és rádnyomulnak...

Egy szó, mint száz, szerintem elég lenne csak a bőrhibákat elfedni, egy kis rúzs és szemceruza...

2012. dec. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
79%
ez elég sok minden napra szerintem. Nem gáz, biztos jól is áll, de minden napra szerintem fölösleges.
2012. dec. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
hát ha csak a bőrhibákat fedem el akkor olyan semmilyen a szemem ezért próbálom az kihangsúlyozni , hát ha ez nincs rajtam tök úgy érzem mintha legalább ruha nélkül járkálnak , jaa és nem 30nak nézek ki max 20nak de ebben a korban szerintem az senkit nem zavar ;):)
2012. dec. 17. 13:43
 4/28 anonim ***** válasza:
48%
én csak a púdert, pirosítót (látom, hogy nem használsz...) és rúzst tartom soknak. A többi jó. A (megfelelő) sminkelés nem gáz, nemtom melyik barom találta ezt ki.
2012. dec. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
a rúzs az ilyan "bőrszínű" szóval alighogy látszik a púder meg muszáj mert csúnya az arcbőröm , én is ezen a véleményen vagyok az igényes smink a legszebb :)
2012. dec. 17. 14:32
 6/28 anonim ***** válasza:
86%

én rendbe vagyok vele, ha az összhatás jó, felőlem annyit sminkel egy csaj amennyit akar. ott van elrontva a dolog, ha feltűnik, h sok a smink, v hülyén néz ki. namost ez is egy olyan dolog amit meg kéne tanulni, hülyéknek nem ajánlott, csak gondolom anyukájuk nem tanította meg nekik v nemtom h megy ez a csajoknál :D de aki szépen néz ki benne az abszolút nyerő.


csak a gyökerek rinyálnak h ez "becsapás". ugyan már, ki az aki nem látja h sminkelve van egy csaj? az vegyen szemüveget. aki meg annyit iszik, h másnap rácsodálkozik a csajra, aki mellette fekszik... az azért őt is minősíti.


ha egy nő így érzi jól magát, esetleg így fejezi ki magát, az nekem is csak jobb. semmi kedvem az élettől szenvedő tramplikkal dumálni, ha vki sminkben érzi jól magát és úgy szebb akkor hajrá :D


22/F

2012. dec. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
VÉGREE VALAKIII aki mellesleg pasi !! :)))
2012. dec. 17. 15:54
 8/28 anonim ***** válasza:
73%
alapozót ennyi idősen minden napra soknak tartom, ezt korrektorra cserélném, de szerintem teljesen rendben van:) ha így érzed jól magad, akkor ne változtass
2012. dec. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
hát majd meglátom köszönöm a választ :)
2012. dec. 17. 16:33
 10/28 anonim ***** válasza:
68%
Én is 16 vagyok, és én is kb. ennyit használok, csak még korrektort is, és tust meg szemceruzát nem. Nem szoktak beszólni érte, mert a jó smink olyan, hogy nem feltűnő. Van egy csomó csaj, akik mondjuk csak szemcerkát használnak, de sikeresen hatalmas fekete pacákat mázolnak a szemük köré. Ez jóval kevesebb smink, mégis sokkal feltűnőbb, és természetellenesebb(és rondább.) Szóval ha jól használod, akkor nincs baj, és a fiúkat sem nagyon zavarja(kivéve a rúzs, azt egy csomó pasi ismerősöm utálja.)
2012. dec. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!