Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért tartják ennyire gáznak...

Miért tartják ennyire gáznak néhányan azt aki sminkel?

Figyelt kérdés
Én speciel nem értem ezeket a leszóló hozzászólásokat hogy jaj mennyi smink meg úristen hogy nézel ki. Oké nem egy 12-13 évesnek kell csinálni de szerintem egy 16 éves kortól szerintem már simán lehet csinálni és nem kell leszólni azt aki sminkel és minden nap :alapozó,púder,barna-szürke szemhéjpúder tusvonal kis szemceruza és szempillaspirál meg néha rúzs. Ez az én véleményem szerintetek ez tényleg olyan sok egy 16 éves lánynak ?!

2012. dec. 17. 13:13
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
17%
16 évesen minek alapozó? ha pattanásod van, ettől csak több lesz. ha van valami hiba, amit javítani akarsz, ott a korrektor a szemed kiemelésére pedig szemceruza és spirál. minek ennyi?
2012. dec. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Hát ha csak alul van szemceruza akkor olyan az egész mint egy fekete vonal és csáá" ha felül is van egy kicsi akkor már egész más a szemceruza helyett meg szerintem sokkal praktikusabb a tusvonal:) de mindenkinek más az alapozó nem csak a pattanások eltüntetésére van hanem arra is hogy kiegyenlítse a bőrt a piros foltokat eltakarja de ti tudjátok köszönöm a válaszokat :)
2012. dec. 17. 19:16
 13/28 anonim ***** válasza:
73%

jókat olvastam a Helia D BB-krémről, inkább azt használd, könnyű krém, fed is.

Alapozó gondolom azért kell, mert abba beolvad a korrektor, magában a bőrön nem mindegyik korrektor áll meg, van, amelyik lecsúszik, ha meg lepúderozzák, pöttyös hatást kelt.

Én egyébként alul-felül szoktam szemceruzázni barnával, amikor sminkelek, alul nagyon vékonyan. Munkába még pirosítót is szoktam felkenni és volt, aki azt hitte, természetes pír, és nő volt az illető. Sosem keltettem sminkelt hatást, full sminkben sem. Mindenből a legvilágosabb, nude szín kiemel de nem feltűnő.

Mindezzel együtt azt mondom, hogy nem kell 16 évesen minden áldott nap sminkelni.

2012. dec. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Nem értem miért kell iakadni az alapozón, na meg a többit sem. Én is használtam 16 évesen alapozót, mert igényelte a bőröm. Jó alap nélkül nem lehet jó sminket csinálni. Kérdező én is ezeket használom, amit te leírtál, csak én még pirosítót, szemöldökceruzát és korrektort is. Egyáltalán nem látszik túlzásnak rajtam a smink, mert jól sminkelek és el tudom dönteni, hogy mi a szép és mi nem. Gondolom kérdező te is így vagy ezzel. Meg aztán látok egy csomó lányt, aki ugyanezeket használja, mégis olyan soknak tűnik rajta a festék, de az az érdekes, hogy senki nem szól érte. Kérdező ha jól sminkelsz akkor nyugodtan használd ezeket, mert akkor nem sok.


19/L

2012. dec. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ utolsó , igaz jó alap nélkül nincs szép smink pl most vettem max faktor alapozót ami olyan szép hatást kelt astor púderrel mintha nem is lenne rajtam semmi komolyan meglepődtem:) és most le van árazva azért írom csak ha te is szeretnél venni nézd meg a rossmann
2012. dec. 19. 13:23
 16/28 A kérdező kommentje:
rossmanba * :)
2012. dec. 19. 13:23
 17/28 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem teljesen felesleges minden nap ennyi mindent magadra pakolni. Alapozz, ha problémás a bőröd, egy színezett ajakápoló, és szempillaspirál. A szempillaspirál nagyon ki tudja emelni a szemet, nem is kell oda már tus, meg szemhéjpor. Biztosan ennyivel is szép lennél, de ha így érzed magad teljesnek, akkor csináld csak :) A pasik meg úgy vannak vele, hogy pampog többségük, hogy természetesség így, természetesség úgy, de hogy tegyük fel h van egy belőled smink nélkül, meg vagy te sminkkel. Na vajon melyiket választja? Hát persze, hogy mindig DEKORATÍV nőket választják, nem pedig a karikás szemű, bőrhibás természetes lányt. Ez sajnos így van..
2012. dec. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2012. dec. 20. 19:16
 19/28 anonim ***** válasza:
66%
Én azért nem sminkelek nagyon hétköznap, mert akkor bulikban, különleges alkalmakon nem tudnék újat mutatni. Inkább elvagyok hétköznap natúr arccal, vagy szempillaspirál + szájfény kombóval, és hétvégén vagy ha barátommal vagyok, kiélem a sminkelési vágyamat. Ki hogy szereti :D Én nem bírnám minden nap azt, amit leírtál, egyrészt időigényes, másrészt mindenki megszokna sminkben, és anélkül fel sem ismernének.
2012. dec. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
36%

Én szinezett hidratáló krémet, púdert, pirosítót, szempillaspirált használok a hétköznapokra.


Egyébként énis úgy gondolom mint az előttem szóló, hogy bulikba/hétvégére kisminkelem magam jobban.



Hétköznap suliba/munkahelyre minek a füstös/tusvonalas cicaszem? Bele se merek gondolni te mit raksz magadra ha szórakozni mész......



Egyébként majd kinövöd, pár év múlva te is rájösz hogy a kevesebb több. :-)

2012. dec. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!