Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért tartják ennyire gáznak...

Miért tartják ennyire gáznak néhányan azt aki sminkel?

Figyelt kérdés
Én speciel nem értem ezeket a leszóló hozzászólásokat hogy jaj mennyi smink meg úristen hogy nézel ki. Oké nem egy 12-13 évesnek kell csinálni de szerintem egy 16 éves kortól szerintem már simán lehet csinálni és nem kell leszólni azt aki sminkel és minden nap :alapozó,púder,barna-szürke szemhéjpúder tusvonal kis szemceruza és szempillaspirál meg néha rúzs. Ez az én véleményem szerintetek ez tényleg olyan sok egy 16 éves lánynak ?!

2012. dec. 17. 13:13
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
igen, szerintem is kinövöd majd:) gimiben én is kb vakoltam magam, mert lövésem sem volt az arányokról, gondoltam csinálok magamnak egy jó kis photoshoppolt arcot:)) Idén elkezdtem dolgozni, és egy jól bevált sminkrutint alakítottam ki. alapozót használok, rá áttetsző fixáló púdert, korrektort (szerencsére csak szem alá kell, de oda sok), minimális szemsmink (spirál mindig, tus soha) és pirosító. Egyébként soknak tűnik, de mindenből keveset, viszont gondosan kiválasztott minőséget használok. Lényeg hogy reggeltől délutánig fent maradjon, fixen, ne kopjon, ne legyen foltos az alapozó, ne kenődjön szem alá a spirál, stb. Mondjuk én 10 évvel idősebb vagyok nálad, de az én környezetemben soha nem hallottam senkitől, hogy túl sok lenne vagy neadjisten gáz:) Egyébként inkább arctisztító termékekbe fektess és kozmetikusba, ha kitisztul az arcod, jóideig nem kell rá kenned semmit!
2012. dec. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:
62%

Alapozd csak magad minden nap és 20 év múlva olyan ramaty lesz a bőröd hogy már az sem segít rajta...

[link]

Bőrmérgezés 3 lépésben. Nagyon ajánlom számodra a cikk elolvasását. Egyébként azt tudtad hogy ezeket a sminkcuccokat állatokon tesztelik?

[link]

2013. jan. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat , elolvastam a cikket utolsó ,nem nem tudtam hogy állatokon tesztelik de akkor ezzel most mihez kezdjek mert én nem veszem meg attól még ugyanúgy fogják csinálni
2013. jan. 6. 16:30
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Én is igy vagyok vele. Attól még h én nem veszem ugyanugy tesztelik állatokon, mellesleg nem én tesztelem, tehát nem is tudok tenni semmit, viszont ami kell nekem, megveszem. Egyébként meg a tusfürdőket, testépolókat, szappanokat, tisztitószereket is tesztelik, aki ezen aggódik azt sem használ?
2013. jan. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

16 vagyok. napi sminkem: alapozó, szempillaspirál, szájfény. Szerintem ennyi elég nekem.

De amúgy nem sok. Attól függ hova veszed fel. Szerintem suliba nem kéne ennyi smink. :S

2013. jan. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

Elmondom fiúként mennyit látok ebből a dologból.


Egyrészt van rengeteg hozzá nem értő lány (főleg fiatalabbak) akik úgy sminkelnek, hogy minumum úgy néz ki mint egy vakolat, rosszabb esetben meg még bohócnak is néznek ki.

Aztán vannak a fiúk akik talán emiatt is zsigerből utálják a sminket. Ezért azt a tanácsot adják h ne sminkelj.

Csakhogy ők maguk se tudják, h ha egy lány jól sminkel, akkor ők se veszik észre. Egy természetes hatású smink, ha ügyes a lány, nem fogjuk észrevenni, és vonzza a tekintetet. Ez olyan alap optikai tuning. Kár volna nem élni vele, hiszen még a jó csajok is sminkelnek, mi lenne a kevésbé szépekkel, vagy átlagosakkal!

Az én lelki szemeim előtt, a "fő természetesség" lányok, akik utálják azokat akik sminkelnek, pláza cicának tituálják őket: na ők a pattanásos képű, fakó arcú, beesett karikás szemű, zsíros hajú trampli lányok :D


Szal én úgy vagyok vele, h sminkelj nyugodtan, ha úgy érzed úgy jobban nézel ki, de először tanuld meg otthon, ne vidd túlzásba, maradj mértékletes.


20/F

2013. márc. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ utolsó van benne némi igazság, nem mentem úgy utcára hogy itthon ne gyakoroltam volna a sminkelést, sőt a barátom néha mondja hogy legyen olyan szép erős a sminked mint szoktad szóval ízlések és pofonok :)
2013. márc. 27. 16:46
 28/28 anonim ***** válasza:
Nem azzal van a baj ha valaki sminkel hanem azzal ha valaki sminkel csak nem jól... :D A normális sminknek alig szabad látszódnia.
2013. ápr. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!