Zselés szemhéjtus?!

Figyelt kérdés
Nemrég vettem egy Maybelline Lasting Drama szemhéjtust, de még nem próbáltam ki.Persze ki fogom,de előtte pár véleményre vagyok kíváncsi. Van valakinek valami tapasztalata róla? Szerintetek jó?

2012. dec. 21. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem Essence zselés van, nagyon szeretem, könnyű felvinni és tartós is. Gondolom, a Maybelline sem rosszabb. :)
2012. dec. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem is essence van és szeretem nagyon ,tartós vízzel le sem jön
2012. dec. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A Maybelline-t még nem próbáltam, nekem is az essence tusai vannak és imádom őket. Hihetetlen tartós. A vízálló termékekhez való lemosóm is alig hozta le. :D
2012. dec. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A maybelline szemhéjtusát még nem próbáltam, nekem is essencetől van zselés tusom, hát én csak jót tudok róla mondani. Könnyű vele dolgozni, tudok vele szép vékony, alig látható vonalat húzni, de lehet szép, egyenletes, vastagabb vonalat is húzni. Nagyon tartós, reggel meghúzom a tusvonalat, de az bizony, még este is ott van, ahova húztam reggel! Megmondom őszintén, hogy időnként szemceruza helyett vagy a szemceruza után az alsó pillák tövébe is használom. A szemceruza elkenődik, elmosódik, de ez nem! Úgyhogy vagy ezt használom szemceruza helyett, vagy ezzel tartóssá teszem a szemceruzát! :)


Kicsit nehéz lemosni, hiszen valóban nagyon tartós.


Szerintem a maybellinenek is jó a szemhéjtusa.

17/L

2012. dec. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2012. dec. 23. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!