Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lehet belőle valami baj, ha...

Lehet belőle valami baj, ha egyszerűen egy hegyes fülbevalóval szúrok lyukat a fülembe?

Figyelt kérdés
Nem akarok külön fizetni egy lyukért a fülembe,szóval ha egyszerűen megkérek valakit hogy szúrja át,nem lesz baja(gyulladás,vagy elfertőződik vagy valami)??? Mit csináljak előtte vagy közbe,hogy ne fájjon annyira?

2012. dec. 21. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem hiszem el hogy nincs 400 forintod arra, hogy normálisan legyen kilőve a füled. Lehet belőle baj, gyulladás, elfertőződés, tényleg ezt akarod? Ha bemész egy kozmetikushoz, az is megcsinálja neked úgy, hogy nem fog fájni, ellenben ha megkérsz valakit, az bénázni fog, jobban fog fájni, és bajod is lehet belőle...

És én igazán olcsónak találom azt a párszáz forintot.

2012. dec. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én eddig 4 lyukat szúrtam itthon magamnak, egyet porcba. Nem gyulladt be egyik se, de azt nem értem, hogy miért fülbevalóval akarod átszúrni? Tű gondolom van otthon. Fertőtlenítsd le [mosd meg, öblítsd le alkohollal, fertőtlenítővel (én pálinkát szoktam használni :D ) , törölgesd meg és szúrd át. Mások kértek már meg, hogy szúrjam át nekik, de nem bántom őket. Viszont én sem hagyom, hogy ők szurkálják nekem, inkább én rontsam el. De lehet jobban járnál egy kozmetikussal :)
2012. dec. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem kozmetikus lőtte a második lyukat, az elsőt is valószínűleg ő, de kicsi voltam még.

mivel nagyon fosok a tűtől, itthon nem bírtam volna magamnak átszúrni, vagy valakit megkérni, de egy pillanat alatt kész volt azzal a kis pisztollyal :D ezer forint volt azt hiszem, egy fül fülbevalóval.

2012. dec. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
nekem a füllyukasztás 3600 ft.volt..tudom h nagyon drága de szerintem ne szúrd magadnak.elfertőződhet és ha bénán szurod/szurják (nemakarlak megbántani) akkor nagyon fog fájni.viszont ha elmész kilövetni a füled 2mp és nem is fáj egyáltalán:)
2012. dec. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem 600 forint volt a füllyukasztás.. hogyhogy mindenki másnak drágább? Ezt nem értem.. :)) No mindegy, én is azt mondom hogy kozmetikushoz menj, inkább az, minthogy utána levágják a füled vagy tudomén..
2012. dec. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!