Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha tűzzománcos szakon veszélye...

Ha tűzzománcos szakon veszélyes az arcon piercinget hordani, akkor mi a helyzet a fülbevalóval és szemüveggel?

Figyelt kérdés
Jövőre tűzzománc szakra fogok járni, de megmondták, hogy tilos az arcon piercinget hordani, mert az égető kemence olyan forró hogy beleolvasztja a bőrbe. De mi van a szemüveggel? Nagyon rossz szemem van, szóval nélküle nem tudok dolgozni, de félek hogy úgy járnék vele mint a piercinggel. A másik hogy a fülbevaló már elég hátul van ahhoz hogy bentmaradjon?
2012. ápr. 29. 09:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom van valami védőszemüveg..
2012. ápr. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A szemüveget nem vasból csinálják vagyis van vas nélküli is szerintem és az kevésbé forrósodik át rosszabb a hővezetőképessége így hát szerintem lehet hordani
2012. ápr. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem a Kovács Margitba fogsz menni, Győrbe???
2012. ápr. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó: De igen, kovács Margit, most vagyok ott 9.-es, csak jövőre leszünk beosztva valamelyik szakra.
2012. ápr. 30. 15:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ez eléggé érdekes.. Épp a múlt héten égettem abban a kánikulában, igaz, nincs piercingem, de volt fülbevalóm és nyakláncom is. Annyira nem hajolsz közel a kinyitott kemencéhez és annyi ideig sem, hogy a szemüveg rád olvadjon - szerintem.
2013. aug. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!