Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fültágításnál és az normális...

Fültágításnál és az normális hogy egy hét alatt kb 1-2 mm-t tágult a fülem?

Figyelt kérdés
Kb múlt hét péntek óta van a fülembe 2 fültisztító pálcika és péntektől próbálok belerakni még 1et de nem megy bele csak úgy hogy ferdére vágom a végét és akkor az a vékonyabb rész és az kb 3 mm ami belemegy. meg úgy veszem észre hogy szinte egyáltalán nem tágul semmit.. mert kb minden nap próbálom hogy teljesen belemenyjen még 1 valami de nem megy.. úgy lehet belemenne ha belenyomnám erősem de az meg fáj szóval azt nem akarom.. olyan mintha minden nap ugyan akkora lenne. ez normális? lehet nekem vannak már hatalmas elvárásaim hogy naponta tudjam cserélni nemtudom.. nálatok hogyvan?

2012. dec. 26. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Csak úgy magától nem fog tágulni. Én 1 hét alatt tágítottam ki 4mm-re (most is annyi, nem akarok nagyobbat), kicsit fájt, mikor vastagabb dolgot tettem bele, dehát ez ezzel jár. Miután elértem a kívánt méretet, beletettem a fültágítót, és rendszeresen kenegettem egy ideig, hogy tutira ne legyen semmi gond.


18/F

2012. dec. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de nagyon fáj.. meg nem akarom hogy begyulladjon utána meg vérezzen stb.. utána meg nem tudom majd tágítani mert minden baja lesz.. attól félek.. de ha nem megy át teljesen az is megteszi ha amennyire belemegy annyira belerakom? vagy valami más ötlet??
2012. dec. 26. 20:09
 3/7 anonim ***** válasza:

ha nem akarod, hogy begyulladjon, meg vérezzen, vagy kiforduljon, akkor ne ilyen kacatokkal tágítsd a füledet, hanem vegyél tágítócsigát/kúpot/készletet, vagy rakj bele ecsetvéget, mert azzal is egyenletesen lehet tágítani.

normális, ám mindenkinél más, hogy mennyit tud tágítani egy hét alatt a fülén: nekem volt, hogy 4mm meg sem kottyant, de csak tágítócsigával tudtam ezt megtenni.

a vérzés, az előfordul, olykor-olykor egy két csepp, akkor jobb várni egy hetet/ amíg meg nem gyógyul/nem érzékeny a füled.

igen, nagy elvárás, hogy naponta tágíts, ez egy folyamat, ami nem máról-holnapra történik.

tisztísd, testápolózd rendeszeresen a füledet, ha tágítasz, akkor is használj testápolót, valamint: amit beleraksz a füledbe feltétlen fertőtlenítsd.

/két 12mm és egy 8mm tágítók gazdája/

2012. dec. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
na sikerült:D eddig 2 fültisztító pálcika ment bele több nem de most 1et félbe vágtam és úgy a 2 fél belement (akkor nem értem egészbe mért nem) szóval most már 6 mm eddig, már csak 1 egész kell bele és bele rakhatom a tágeszítót. mondjuk lehet pár mm-vel nagyobbra kell még tágítanom 1-2 mmvel hogy normálisan beleférjen
2012. dec. 27. 15:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Vegyél tüskéket kb 1 óra altt 2 CENTIT lehet vele tágítani voltrá példa baráti körben énis anyi idő alatt csináltam
2013. jan. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Modestep - Oli válasza:
Nekem is elég gyorsan meglett a 18 mm kb egy hónap alatt,kitagitottam 2 het alatt 8 mm re csigaval aztán jött a 10 mm tunel utana 10-röl 14 mm ,ami nagyon fájt 1 hétig be volt pöccenve a fülem de megérte ,mert már ojan mindha 1 éve benne lenne, nem rég raktam bele a 18 mm azt is 14 röl 18 ra azt már megsem éreztem.
2013. jan. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Őszintén megmondom neked a fültágítás ku*vára fáj énis mindig ugy csináltam, hogy megvártammég a benne lévő jól mozog aztán huzogattam kicsit hogy táguljon és egyszer csak belraktam egy nagyobbat de kb mindig csak az eleje ment bele azis volt vayg 10 perc onnantól meg csak csavargattam és toltam át ha nem tudod legyőzni a fájdalmad kérj emg valakit hogy nyomja át neked de azért ne túl vadul nagy méreteket de itt 1-1 mili is hatalmas fájdalom főleg az elején emlékszem 2mm eres fülbe 4 est rakni micsoda kín volt.
2013. jan. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!