Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szilveszteri smink? Mit...

Szilveszteri smink? Mit ajánlotok? Hogyan tapasszam fel a csillámport?

Figyelt kérdés

Szív alakú arc hosszú világosbarna haj zöldesbarna szme...a rózsaszín nagyon nem az én színem, főleg a zöld és a barna szokott jó állni....szeretnék nőiesen festeni mivel ott lesz az a bizonyos fiú....de az a baj hogy olyan pulcsi farmeres lány vagyok aki a sminkben is az alapozóig meg a spirálig jut el....Néha alkalomkor sminkelek az szokott tetszeni neki de amúgy nem szereti az agyonsminkelt műnőket...

A másik hogy szeretnék csillámport használni de nincsenek ilyen alap krémeim meg különben is a krémes állaggal az a tapasztalatom hogy összeáll a ráncokban....nagy baj hogy a szemhéjam bemegy maga alá....vagyis elrejtőzik amikor nyitva a szemem?


2012. dec. 29. 23:34
 1/5 anonim ***** válasza:
a krémes alapú dolog csak akkor gyűlik össze ha nincs rajta por vagy csillám alapú dolog vágod :d a zöld szemhez állítólag jól áll a lila..
2012. dec. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 nikkii. ***** válasza:
A csillámpor tapasztásához próbálj ki egy ragacsosabb állagú szájfényt :)
2012. dec. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 dominika72 ***** válasza:
Szerintem ez a smink jó lenne csillog is szolid is :) [link]
2012. dec. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ilyesmire gondoltam....csak hogy marad ott? :D
2012. dec. 30. 21:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Epp tegnap neztem egyvideot,amiben Takács Nôra mutatta ezt be. O a csillamporokat egyszeru hajzselevel rogzitette. Szoval az ecset bele a zselebe ,majd csillamporba,ra a szemre:). En neg nem probaltam,de o elvileg profiktol tanulta meg modellkedese idejen.
2012. dec. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!