Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A szempillaspirál mindenkinek...

A szempillaspirál mindenkinek jól áll?

Figyelt kérdés
2008. máj. 30. 01:43
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Igen, fiúknak is és lányoknak is jól áll.
2008. máj. 30. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Hát szerintem nem. Én például azért nem szeretem, mert olyan hosszúnak tűnnek utána, hogy az már idiótán néz ki. Ezért ha használom, csak a pillák tövét festem meg, mert így kiemelhető egy kicsit. Amúgy szerintem ez minden világos hajú, szempillájú, bőrű emberre igaz.
2008. máj. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem sem áll mindenkinek jól. Pl akinek tényleg világos a haja és a bőre, annak kicsit furán néz ki, hogy besötétíti a szempilláját. Meg annak sem jó, akinek alapból hosszúak a szempillái, mert olyan természetellenesen hosszú lesz, ha még spirált is használ.
2008. máj. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
aki világos bőrű hajú szemű, az használjon barna, vagy szürke spirált. amúgy én még nem találkoztam olyan spirállal, ami beváltotta volna az ígéretét, nevezetesen, hogy hosszúak lesznek tőle a pillák:(:(:(:
2008. máj. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szép mikor hosszúnak tűnik a pilla a spiráltól.Én szőke vagyok(eredeti)és fekete spirált használok,pedig a szempilláim végei szőkék és mégis nagyon jól néz ki(nem csak szerintem).Ja és a szemem barna,de a kék v. zöld szem még jobban kiemeli. :)
2010. szept. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak nőknek, de szájfénnyel körítve mégjobb összhatást nyújt.
2019. júl. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!