Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Bevállalhatok egy vékony...

Bevállalhatok egy vékony tusvonalat hétköznapokra szempillaspirál mellé? Nem lenne sok? 17/L

Figyelt kérdés
2012. dec. 31. 10:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Nem sok és mutatós. Amúgy Londonban a legtöbb lány úgy van "kifestve" :)
2012. dec. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy sok...
2012. dec. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Persze, egyáltalán nem sok. És ha szépen van megcsinálva, nagyon mutatós. :)

Sokszor én is csak tusvonalat húzok, mert ez szépen kiemeli a szemem, gyorsan meg van és mutatós is. Én egyébként zselés tust használok, de direkt nem a nagyon mély feketét, hanem inkább ezt a nagyon sötét szürke színűt vettem. Nagyon szeretem, mert ha meghúzom a tusvonalat nem tűnik szürkének, de mégsem olyan erős, mint a fekete. :)

17/L

2012. dec. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor elkezdtem így sminkelni, még csak Akasha-n (Kárhozottak királynője) és punkokon volt látható. No mindegy. 9 éve sminkelek így.Szeretem ezt a sminket.
2012. dec. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
17 vagy tényleg? Azt hittem, hogy ezt a kérdést egy 11-12 éves lány tette fel. Nekem a tusvonal az alapja minden sminkemnek, de emellé mindig jön a ruhámhoz illő, vagy natúr szemhéjpúder, előtte persze szemhéj alap, alapozó, púder, kontúr, korrektor, stb. 22 vagyok, de ez már 16 éves korom óta rendszeres. Előtte is sminkeltem, csak enyhén, mivel inkább otthon próbálgattam az újdonságokat, tanultam a praktikákat blogokról, sminkesek videóiból és gyűjtögettem a jó minőségű termékeket. Amikor már biztos kézzel tudtam szépen sminkelni, akkor kezdtem el komolyabb és szebb sminkeket hordani a hétköznapokon is.
2012. dec. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem, egyáltalán nem sok. Sőt, szerintem még ez a legszebb visszafogottabb smink. Én fiatalabb vagyok Nálad picivel, ezért suliba nem szoktam kihúzni, csak ha utána megyek valahova. :)
2013. jan. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem sok. Én is 16-17 évesen kezdtem el tust használni és azóta mindig használom ha sminkelek. Ha szépen van meghúzva, sokkal szebb, mint a szemceruza és nem kopik, nem folyik le.
2013. jan. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!