Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Orr piercinget szeretnék. Mit...

Orr piercinget szeretnék. Mit érdemes tudni róla? Mire készüljek fel?

Figyelt kérdés
köszi a válaszokat

2013. jan. 1. 12:20
 1/5 shona válasza:
nekem volt.semmi kulonos mikor csinaltak konnyeztem 6hetig nem lehetett mas benne csak az orvosi arany es mar nem is tudom hany naponta valami lottyel tisztitanom kellett es naponta forgatni...
2013. jan. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A szúrás nem fog fájni, általában lidokainnal érzéstelenítenek. Az első pár napban érzékeny, utána már minden rendben lesz. A piercinges majd elmondja, hogy mikor cserélheted ki.

Mindenképpen szúrasd, a lövés nem a legjobb.

2013. jan. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem lőtték, de én is azt ajánlom, hogy szúrasd inkább. Általában ahol csináltatod, lehet hozzá kapni orrpiercinget, de ha nem, akkor járj utána, hol lehet kapni. Az elején legjobb az orvosi fém, vagy a szilikon, ez a két anyag van ami biztosan antiallergén. Én pl. kb. egy év elteltével tudtam meghordani az ezüstöt és az aranyat. Az, hogy bogyós vagy csavaros végű jó neked, viselve válik.

Ha mégis lövetnéd (amit annak dacára hogy nekem is csinálták, nem ajánlok) akkor arra kell felkészülni még, hoyg kb. fél év mire rendbe jön és lövéskor aláíratnak egy nyilatkozatot, amit ha nem vagy 18 nem írhatsz alá. Ebben vállalod az esetleges szövődményeket. Legalábbis jobb helyeken alá kell írni.

Az első pár napban nekem alkohollal kellett fertőtleníteni és forgatni az ékszert.

Fú, remélem mindenre kitértem :))

2013. jan. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek :) Tudtok Budapesten megbízható helyet ajánlani esetleg?
2013. jan. 2. 18:23
 5/5 anonim válasza:
0%
szerinten ne csinálj, tudod kiknek, vagyis miknek van karika az orrukban?? az állatoknak
2013. jan. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!