Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Rágott körömre műköröm?

Rágott körömre műköröm?

Figyelt kérdés
Rágtam a körmöm,már mondhatom egész jól leszoktam róla. Műkörmöt szeretnék,hogy szép legyen. Szerintetek rágott körömre milyet érdemes tenni,valami javaslat,tapasztalat evvel kapcsolatban ? Mennyi lesz a műköröm kb ? Szerintetek mennyire nehéz egy műkörmösnek rágott körömmel?
2013. jan. 4. 23:27
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Hát az, hogy milyen típusú műkörmöt tesz rá(zselés, porcelán stb...) majd a körmös eldönti, mert ő a szakember meg ő látja a körmeidet. Kicsit próbáld megnöveszteni, hogy tudjon belőle formát reszelni és alárakni a sablont. Egyébként sokan járnak azért körmöshöz, hogy leszokjanak a körömrágásról :)
2013. jan. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én porcelánt szeretem egyszer volt zselés..többet se.. semmi jelentősége h rágod az ár attól függ milyen hosszút csináltatsz
2013. jan. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
rágott körömre a legjobb a porcelán, mert jobb a tapadása, mint a zselének. Ha jó a körmös, bármennyire is gáz a köröm, tud rá építeni. A tip-es körmöt felejtsd el, ha olyat akarnának rakni, szépen állj fel, és keress mást, olyat, aki épít.
2013. jan. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2013. jan. 5. 11:31
 5/6 anonim válasza:

porcelán a legjobb rá, sokkal keményebb.ne csináltass hosszút, csak ami az újjaid végéig ér, illetve olyan formát válassz, aminek a széle nem elakdós, tehát ne kockát.

tapasztalt körmös már biztos dolgozott rágott körömmel, megoldja.

Az ár sokmindentől függ, merre laksz, ott mennyire elit szalonban csináltatod,stb. az én városomban 2500 (gagyi) -tól indul, és van hely, ahol 15000 ft. Nekem 5000-ért csinálják és szépen, igényesen.

2013. jan. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a körömrágástól (1,5 év állandó műköröm után) tényleg leszoktam, viszont áttértem arra, hogy a körülötte lévő bőrt rágjam. :D
2013. febr. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!