Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan zajlik egy tetoválás...

Hogyan zajlik egy tetoválás készíttetése?

Figyelt kérdés
Az üzletbe való belépéstől egészen addig amíg el nem készül,mindent szeretnék tudni. :) illetve a minta milyen kell h legyen?színes,fekete fehér?
2013. jan. 5. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:
41%

Jónapot. Szeretnék egy tetkót, olyan 10-10 cm-est, a hónaljamra pl.

Megmutatnátok, milyen mintáitok vannak? ok, ezt kérem.


ha ennyire nem tudod, mit varrass magadra, ne csináld, mert meg fogod bánni.

2013. jan. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
92%

Szia! Én lassan 4 éve csináltattam, de próbálok mindent felidézni :)

Először kitaláltam, hogy pontosan milyen és mekkora legyen a minta. Kiválasztottam azt a tetoválószalont, amiről a legjobbakat olvastam/hallottam a városban.

Bementem hozzájuk, és elmondtam a tetoválónak, hogy pontosan mire gondolok. Mivel teljesen konkrét volt az elképzelésem, ezért rögtön tudtunk időpontot egyeztetni. Azt hiszem 1,5 hónappal későbbre kaptam. (Ha lány vagy, megkérdezték, hogy nem fogok -e akkor menstruálni, mert olyankor nem érdemes tetoválást készíttetni.)

A nagy napon bementem a kapott időpontra. Először bekenték a lapockámat valami kenőccsel (szerintem ilyen bőrpuhító lehetett, de nem érzéstelenítő.) Annak rajta kellett maradni 3/4 órát a bőrömön. Addig a tetováló megrajzolta a sablont, az alapján a kép alapján amit még korábban adtam neki.

Mikor letelt az idő, lementünk abba a szobába, ahol a tetoválást csinálta. Felrakta a sablont, kérdezte, hogy így tetszik -e. Tetszett, úgyhogy elkezdte a tetoválást. Először a kontúrt csinálta meg, és aztán színezte ki a mintát. (Emlékeim szerint a színezés fájt jobban.) Az egész egy olyan fél óra volt, vagy picit több. A mintám 5x5 cm-es.

Mikor elkészült visszamentünk az előtérbe, és kifizettem. Kaptam egy papírt, amin a kezelési útmutató volt. Ja igen, befóliázta. Naponta 2szer kellett kenni Bepanthen kenőccsel. 2 kontrollra kellett visszamenni, hogy megnézze, hogy gyógyul és milyen a végleges. A 2. kontrollon mondta, hogy mivel nagyon világos a bőröm nem vette be mindenhol eléggé a festéket, így bizonyos helyeken újra át kellett rajta menni.

Azt kifelejtettem, hogy a legelején alá kellett írnom egy papírt, hogy a saját beleegyezésemmel történik a tetoválás.


Amúgy ha még nem tudod, hogy milyet szereznél rengeteg katalógus van az üzletben, amiből lehet válogatni, de tud neked teljesen egyénit is tervezni.

2013. jan. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már ki van választva rég a minta,csak nem tudtam,hogyan zajlik ez.Köszönöm. :)
2013. jan. 5. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!