Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tapasztalataitok alapján...

Tapasztalataitok alapján melyik piercingetek szúrása fájt a legkevésbé? Könnyen gyógyultak? (Kérlek benneteket, hogy konkrét példákat mondjatok. )

Figyelt kérdés
Szeretnék még egy (a kevésbé fájdalmasak közé tartozó) piercinget csináltatni. Nézegettem a tragus, industrial, microdermal piercingeket, de nem gondolom, hogy ezek pont abba a körbe tartoznának. (Már van kettő: a köldökömben és az orromban, azok nem fájtak.:))

2013. jan. 7. 20:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Az inyfek es a nyelv nem faj. A nyelv csak szuras utan, ha elmulik az erzestelenito...na akkor nem kellemes par napig. De inyfekkel szuraskor meg utana sjncs gond. Nem is erezni.

Ezen kivul a szepsegpotty meg a szaj alatt se veszes...egy pillanatra faj csak..

Szemoldokot en nem szerettem...az nekem mkndig kellemetlen volt..de kibirhato.

2013. jan. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
A köldök fájt, az ajak nem, egyiknek sem volt probléma a gyógyulásával.
2013. jan. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
Nekem orr és tragus piercingem van. Mindkettőt érzéstelenítették szúrás előtt, így egyik sem fájt. Az orrpiercing szúrását picit éreztem, de tényleg nem volt vészes. A tragusnál viszont annyira el lett érzéstelenítve, hogy semmit sem éreztem belőle, és utána még pár óráig sem. Aztán kezdett el fájni. Az első egy hétben volt vészesebb, akkor nem tudtam rajta aludni, és nem nagyon nyúltam hozzá. De 1 hét után elmúlt a fájdalom, és minden ok. Az orrpiercing a szúrás utáni éjszaka fájt csak, de 1-2 nap után, már semmi gond nem volt vele.
2013. jan. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Az ínyfék-piercing az olyan... furi nekem. A nyelvpiercing gyógyulásáról rémtörténeteket hallottam, pedig az tetszene, ajakpiercinget meg apukámra való tekintettel nem csináltatok, mert az orrpiercingem se nagyon jött be neki:D Az arcomon nagyon feltűnő lenne.
2013. jan. 7. 21:37
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Amiről be tudok számolni:


Helix: érzéstelenítés nélkül a szúrás picit fáj csak, gyorsan megvan, a gyógyulás hosszabb, de ha vigyázol rá nem lesz gond, ezt tudom ajánlani.


Tragus: érzéstelenítés nélkül sem volt különösebb trauma, kellemetlen a porc vastagsága miatt a szúrás, de ez még annyira sem fájt, mint a helix.


Microdermal: kérj érzéstelenítést lidokain injekcióval! Úgy egyáltalán nem fáj! (egyébként nagyon fáj) A gyógyulás gyors és nem fájdalmas, ha titán ékszerrel csináltatod és vigyázol rá sokáig tudod viselni. :)

2013. jan. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Kedves harmadik válaszoló!


Te a nagyon fájós-kategóriába tartozhatsz, és örülök, hogy ilyen válasz is érkezett, hogy tudjam, hogy mi a legrosszabb, amire számíthatok. (Azért remélem, hogy ez az egy hét fájás nekem kimarad...:S)

(Orrpiercing nekem a szúrás után öt percig fájt beszéd közben.:))

2013. jan. 8. 22:52
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
A mellpiercingem volt a legfájdalommentesebb, aztán a köldökpiercingjeim, majd a helix, utána egy tripla spirál ugyancsak a fülembe és a legkellemetlenebb az industrialom. Nem voltak érzéstelenítve a szúrási helyek.
2013. jan. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
nekem industrialom van, de nem fájt és pár perc volt az egész. Mondjuk én jól bírom a fájdalmat és annyira akartam ezt a piercinget h oda se figyeltem rá. Még a piercer is elcsodálkozott rajta h egy hang se jön ki a számon (szó szerint) És csaj vagyok...
2013. jan. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Köldök, nyelv egyàltalàn nem fàjt, hasfalba kellemetlen volt, a microdermal fàjt, az industrial pedig a legfàjdalmasabb volt, de a kibírhatatlantòl messze volt mind
2013. jan. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Ugyan olyan porc a tragus mint az industrial, mégis a második sokkal jobban fáj... :S

Meghalnék érzéstelenítés nélküli mellpiercing-szúráskor, az biztos.

2013. jan. 11. 09:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!