Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Berepedezett a körmeimen a...

Berepedezett a körmeimen a gél lakk. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2013. jan. 8. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Rossz minőségű lakkal csinálták, vagy béna a körmösöd.
2013. jan. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az enyémen picit beszürkült...
2013. jan. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

nem tudom melyik lehet a gond, nem értek hozzá, viszont az elkészítést figyeltem.

Így csinálta emlékeim szerint:


-előkészítette a körmömet

-1 réteg építőzselé

-2 réteg gél lakk

-fehér tömör reszelővel megreszelte

-minta

-fényzselé

2013. jan. 9. 13:42
 4/8 anonim ***** válasza:

No, akkor elmondom. géllakkra nem rakunk fényzselét. Soha. mert berepedezik.

Mondjuk alapnak sem építőzselét rakunk, hanem géllakk alapot, hisz a géllakk azért jó, mert leoldható. ha építőzselét rak rá, a büdös életben le nem oldja. Ja, fényzselé sem oldódik amúgy.

2013. jan. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem minden géllakk leoldható. És nekem volt rajta fényzselé (illetve szerintem gél lakk volt, egy 3. réteg a színesek felett, csak ugye átlátszó), mégsem repedezett be soha. Ebből gondolom, hogy nem jó minőségű anyag lehetett. Crystal Nails-nél soha nem tapasztaltam lepattogást, repedezést.
2013. jan. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Nem minden géllakk leoldható." --- Na, olyat nem kell venni, mert sok értelme akkor nincs, a minősége pedig kérdőjeles.

És nekem volt rajta fényzselé (illetve szerintem gél lakk volt, egy 3. réteg a színesek felett, csak ugye átlátszó), mégsem repedezett be soha. -- ha géllakk top (ami pont olyan, csak más van ráírva, mint a fényzselé, akkor persze, hogy nem reped be.

Ebből gondolom, hogy nem jó minőségű anyag lehetett. Crystal Nails-nél soha nem tapasztaltam lepattogást, repedezést." --- pedig még helyes használatnál is előfordul a cn-esnél, bizonyos színeknél.


Normális anyag pedig leoldható kb 10 perc alatt. Ez a géllakk lényege.

2013. jan. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a CN is leoldható, nem néztem még utána. A körmösöm lereszelni szokta, szerintem ez gyorsabb is és kíméletesebb is, mint kitudja milyen vegyszerben áztatni az ujjaimat hosszú percekig. Nagyjából 2 éve folyamatosan gél lakkom van de még nem vettem észre gyengülést a reszeléstől.
2013. jan. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nem mindegy, hogy hogy van reszelve, maradjunk annyiban.. én már láttam véresre reszelt körömágyat, elvileg sztárkörmöstől.. mert nem volt leoldható a géllakk.

amúgy a körömnek az égadta világon nem lesz baja a leoldó folyadéktól.

2013. jan. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!