Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy kell otthon fület tágítani?

Hogy kell otthon fület tágítani?

Figyelt kérdés
Lehet hogy rossz helyre jöttem, de otthon szeretném tágítani a fülemet. Mivel csináljam? Nem akarok hatalmasat csinálni, csak anya 2 milit enged de remélem 5-öt is megengedi. A dolgot ami épp a fülembe van egésznap bent kell tartani? Vagy inkább vegyünk csigát?

2013. jan. 9. 16:46
 1/1 anonim ***** válasza:
83%

Gondolom már ki van szúrva a füled. Ha nincs, akkor miután kiszúratod, várd meg míg teljesen meggyógyul.

Lassan kell tágítani. Elsőre jó, ha beleteszel egy 1 mm-s drótot pl. (persze legyen tiszta.) Második lépésben jöhet a szkubidú, ez két mm körül van. Utána jöhet a fülpiszkáló pálcája, ez 2,5-3 mm. Fogpiszkálót semmiképp ne tegyél a füledbe! Ezen kívül még azt tanácsolom, hogy mindig nedvesítsd amit épp beleraksz, akárcsak vízzel. Ha nem akarod ilyen házi eszközökkel csinálni, akkor vehetsz csigát, bár nekem nincs jó véleményem róla. Főleg nagyobb füleknél előfordulhat, hogy kifordul tőle, mivel nem teljesen egyenletesen tágul a lyuk. Ezt megelőzendő egyszer elölről, máskor hátulról rakd bele a csigát.

Ha úgy döntesz, hogy mégsem kell ez neked, 10 mm alatt simán összemegy a lyuk, pár nap/hét múlva már észre sem lehet majd venni, hogy valaha tágítva volt. (Ez függ attól, hogy mennyi ideig tágítod, milyen a cimpád, és persze attól, hogy mekkora volt.)

Remélem tudtam segíteni.

2013. jan. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!