Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Megvan valakinek az Essence...

Megvan valakinek az Essence Modern romance árnyalatú körömlakkja? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nos vagy én vagyok béna ehhez a lakkhoz vagy rosszat fogtam ki de ezt az árnyalatot nem birom normálisan felvinni.Az összes többi ilyen lakkal jól sikerül de ez az egy...Van valami külön trükk hozzá?
2013. jan. 11. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem megvan, de nem szeretem. Az a gond vele nekem, hogy nem lehet normálisan felkenni, mert 2 rétegben sincs szinte semmi színe. :S
2013. jan. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem nincs vele semmi problémám.
2013. jan. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom,akkor lehet én vagyok béna ehhez a színhez de nem fed 2 rétegben sem meg csíkozódik:((Köszönöm a válaszokat!
2013. jan. 11. 18:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Én inkább más körömlakk fölé használtam (amíg tartott), nude, bordó vagy fekete fölé, mintha fedőlakk lenne.

Amúgy tényleg nem ér semmit:/

2013. jan. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nekem megvan és nagyon szeretem, bér nem valami tartós:)
2013. febr. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!