Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen az a smink, vagy...

Milyen az a smink, vagy milyenek azok a módszerek, amitől nagyobbnak tűnik a szem?

Figyelt kérdés
2009. aug. 28. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
a szemzúgnál világos esetleg csillogos és kifelé sötétedő
2009. aug. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

énis azt tudom tanácsolni mint az előbbi válaszoló..

felül ne húzd ki a szemed mert akkor még kisebb lesz..

2009. aug. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hosszú szempillák, belülre fehér szemcerka, szemzugba világos, esetleg csillogó festék.
2009. aug. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A szemöldököd alá is valami világosabb, barackszínűt, vagy ilyesmit tegyél. Amúgy nekem barna a szemem, és az alsó szempilláimhoz szoktam barna szemhéjpúdert tenni (átlagos barnát, nem sötétet, nem világosat). És nekem ettől mintha nagyobb lenne a szemem. :)Amúgy meg a felső szempilláid fölé, hogyha valami sötétebb csíkot húzol, attól igenis nagyobb lesz a szemed (tapszatalat). És sok- sok szempillaspirál!
2010. aug. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Húzd ki a szempilláid tövébe fekete szemceruzával a szemed. A szemöldök alá és a szemzugba valami világos szemhéjpúder. :)
2010. aug. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szempillaspriál, műszempilla
2010. aug. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!