Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lelehet nyelni a nyelv pc-t?...

Lelehet nyelni a nyelv pc-t? OO lehet hülye kérdés de kiváncsi vagyok. Mert nem tudom hg nyelv vagy köldök pc-t rakassak. :S

Figyelt kérdés
orromba már 2× volt beggyuladt... érdemes köldökbe vagy nyelvbe tetetni? mondjuk a nyelv pc-től kicsit fosok..xD mihwan ha lenyelem?:| vagy bedagad..xD ááhh.::S:D segítsetek.:D
2009. nov. 28. 22:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Persze hogy le lehet, kieshet bárhonnan, a nyelvből is és este lenyeled. Előfordul, de majd kijön, nincs gond belőle én is bezabáltam már kettőt xD

Ha bedagad az mondjuk gáz... inkább köldökbe tegyél akkor ha félsz.

2009. nov. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én még nem nyeltem le egyszer sem szerencsére pedig már vagy 5 éve van.. Viszont mikor megcsináltattam k*rvára bedagadt.. xD De kb. 2-3 hét alatt lelohadt.. De ez emberfüggő.. van akinek be sem dagad :)
2009. nov. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

lenyelni:| és a fém az csak ugy kijön:O? de mondjuk a köldöknek is vannak veszélyei itt pl olvastam olyat hg valakinek belsöleg volt begyulladva és müteni kellet..:S


nah de irjatok még választ..xD

2009. nov. 28. 22:51
 4/15 anonim ***** válasza:
nálunk a suliban volt egy srác asszem aki lenyelte és utána meg is kellett operálni szóval nem a legveszélytelenebb
2009. nov. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem a nyelv nagyon nem tetszik, de a köldökömben van, nagyon jól néz ki, és ha télen csak pci ékszer van benne, ami nem lóg, akkor belekapni se könnyű :) én mindenképp ajánlom!
2009. nov. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
elárulok egy titkot, mindegyiknek megvannak a maga veszélyei, nem csak a nyelv meg a köldök piercingnek. ez az amit bevállalsz akkor ha valóban akarod azt a piercinget. ha ennyire félsz, ne csináltass sehova. egyébként a puszta életnek is vannak veszélyei, bele lehet halni. az emberek 100%-a bele is hal.^^
2009. nov. 29. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem 3 éve van nyelv pc-m és egyszer sem nyeltem le. Eleve, ha rendesen rá van csavarva a golyó a szárra nem tud sehogy letekeredni!!! ergo, nincs rá esély.
2009. nov. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

6éve hogy nyelv pc em van ,egyszer sem nyeltem le.S nekem be sem dagadt amikor csináltattam!

22/L

2009. nov. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Egyik haverom lenyelte éjszaka, és reggelre be is forrt a lyuk a nyelvén. De azért volt ez, mert előtte csavargatta a golyót rajta és kilazult. Nekem a piercinges úgy ráhúzta a golyót, hogy leszedni alig bírom. Tehát én nem nyeltem le. Ha az orrod nem bírta, lehet máshol sem fogod, orvosi fémet tetess ha megcsináltatod. Én sem bírtam a fülemben semmit, de a nyelvemben az orvosi acéltól semmi bajom nem volt. Egyébként kicsit be fog dagadni szúrás után, ez normális. De nem extrém módon, nem kell félni. Enni tudtam tőle, annyi volt, hogy a "gy, ty, " betűket hülyén mondtam ki, de az is elmúlt, ahogy lement a dagadás.
2009. nov. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:D csöppet meg nyugodtam a nyelv pc-vel kapcs.:D sztem a nyelv pc annyiraaa jooo.:D de a köldökkel meg az a gáz hg ha meg hizok akk hg fog kinézni:S? nah majd még gondolkozok..XD de irjatok válaszokat mééég.:D am nekem van egy "betegségem":P (vastagbél.fekély.:S:S) nem tudom gh tudjátok e hg ez mit jelent.. annyi hg gyogyszert szedek hg ne gyulladjon be a belem.:P nah szal 3 havonta járok dokihoz kontrollra.... és anyu azt mondta hg csak akkor engedi meg a pct hg ha a doki azt mondja hg lehet a köldökömbe..szerintetek mit fog mondani???:S de majd mondjuk a nyelv pct is meg kérdezem hg lehet e... szerintetek?
2009. nov. 29. 11:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!