Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy kell kihúzni a szemet...

Hogy kell kihúzni a szemet szemceruzával? FIÚ

Figyelt kérdés
2013. jan. 16. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Told ki inkább.
2013. jan. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Feltettem egy tiszta normális kérdést... Nem vagyok meleg vagy ilyenek! Lesz a sulinkban maszkabál, és eldöntöttük a haverokkal, hogy rockereknek öltözünk be. olyan nagy baj ez???...
2013. jan. 16. 15:25
 3/7 anonim ***** válasza:

Youtube-on rengeteg sminkes video van, keresgélj ott. Tuti vannak fiúrocker sminkek is.

Szóban szerintem nehéz normálisan elmondani, hogy érthető legyen.

2013. jan. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a normális választ, eddig a yt. nem is jutott eszembe.
2013. jan. 16. 15:47
 5/7 anonim ***** válasza:

A vízvonaladat lassan végig húzd ki szemceruzával, anyukádtól, vagy lány ismerősödtől tudsz szerezni, nem nehéz! :)


UI: Fura volt ezt egy fiúnak elmagyarázni xd

2013. jan. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Így jó, mert már google~ba beírtam azt, hogy vízvonal, és már tudom, hogy mi az. :) Szemceruzát már vettem dm~be, elég furán nézett az eladó... :) na de mind1. köszi
2013. jan. 16. 16:57
 7/7 anonim ***** válasza:
nagyon helyes, hogy vettél, nem túl higiénikus és egészséges más szem- és szájsminkét használni.
2013. jan. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!