Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik drogériás márka kínálat...

Melyik drogériás márka kínálatában lelhetnék olyan szemhéjpúder palettára, ami hétköznapi, natúr sminkek elkészítéséhez jó, megfelelően pigmentált, könnyű felvinni, és nem porzik?! Árat is írtok kb?

Figyelt kérdés

2013. jan. 21. 18:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az essence szemhéjpúderei egészen jól beváltak. A sun club paletta mondjuk nem olyan nagyon pigmentált, ezt néha nedves ecsettel viszem fel, így élénkebbek a színek. :)

Viszont az négyes szemhéjpúdere nagyon jó, szép színek vannak összeválogatva, jól kombinálható is. Ha jól emlékszem 8-1000 Ft körül van. :)

2013. jan. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2 jut eszembe, amit próbáltam és nagyon jók:

Catrice: Smokey Eyes, Meet me at the bonfire, 4 szín (1300 Ft)

Bourjois: 04 Nude ingénu, 3 szín (3500 Ft) Bár ez nem drogériás, de nem olyan drága.

2013. jan. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!