Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek érdemes lenne?

Szerintetek érdemes lenne?

Figyelt kérdés
nagyon szeretném kilyukasztani a fülemet, viszont nagyon érzékeny a bőröm... Szerintetek nem gyulladna be folyton a fülem, vagy nem fájna, ha ki-be rakosgatnám a más-más fülbevalókat? Van egy ismerősöm, aki kilyukasztotta, és amiatt, hogy érzékeny volt a bőre nagyon fájt neki, és ezért végül kénytelen volt beforrasztani... :S Nem tudom... Ettől kicsit félek, de viszont nagyon szeretném ha rendesen hordhatnák, akár csak nemesfémet... Mindig csorog a nyálam mikor elsétálok viccesebbnél-viccesebb, szebbnél-szebb ékszerek előtt! előre is köszi a válaszokat!

#ékszer #fülbevaló #fülkilukasztás
2013. jan. 23. 20:05
 1/2 anonim válasza:
Nekem is nagyon érzékeny volt a fülem... Tök mind1,leszarom alapon megcsináltattam és ma már naon jó, igaz csak nemesfém lehet a füli :)
2013. jan. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekemis nagyon érzékeny a fülem és mindig begyulladt folyton ki kellett venni de van rá megoldás :) kend be a fülbevaló szárát átlátszó körömlakkal,hagyd hogy megszáradjon és ha berakod nem fog begyulladni :) nemtudom hogy neked jó lesz e de nekem bevált ez a módszer :)
2013. febr. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!