Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Dezodor + parfüm hülye ötlet?

Dezodor + parfüm hülye ötlet?

Figyelt kérdés

be kell(ene) fújjam magam reggel dezodorral, mert ha este játszok megizzadok.. néha akkor is ha nem :)

de parfüm -öt se ártana használni..

a 2 illat keveredik?


2009. aug. 31. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig használom mindkettőt.
2009. aug. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem nem, mivel az izzadásgátlónak nem az a dolga hogy illatozz tőle, hanem az hogy ne izzadj

ha azt a hónaljadra fújod akkor nem fog kiérezni, a parfümnek viszont az a dolga hogy jó illatod legyen tőle, ezért az fog érezni(:

2009. aug. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én hónaljstiftet használok és parfümöt. A stift illata egyáltalán nem érződik sztem.
2009. szept. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Stift és golyós mellé lehet parfümöt! Spray mellé nem ajánlom mivel az "elpárolog" és körülötted lehet érezni. Nem kellemes egy szexi illat mellé még egy érdekes fuvallat.
2009. szept. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!