Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van valami tanácsotok? Valami...

Van valami tanácsotok? Valami trükk amivel ezeket tartósabbá tudom tenni?

Figyelt kérdés
Reggel itthon megcsinálom a sminkem, a frizurám TÖKÉLETESRE, odaérek a suliba, 1 óra múlva nagyon durván nézek ki... A hajam lelapul, összekócolódik, össze-vissza áll... A sminkem, hát a szemfesték lefolyik, az alapozó foltos lesz... :-S A sminket fogalmam sincs hogyan tegyem tartósabbá, a hajamat próbáltam extra erős lakkal... Körülbelül semmit nem ért... Másfél óra múlva ugyanúgy néztem ki pont mint egy madárijesztő... Valami trükk amivel ezeket tartósabbá tudom tenni?
2009. szept. 1. 14:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

nekeis ilyen szar hajam van, semmi nem segít rajta, csak akkor nézki jól, amikor megcsinálom, rá fél óra már jelentéktelen az egész.

a sminkedet, mikor elkészültél vele, törölgesd ki a szemedből, mert néha bele is kerül, ez irritálja a szemet és ettől könnyezik, és szétfolyik a festék.

az alapozódat sokkal jobban dolgozd el otthon, természetes fénynél csináld, mert úgy látod, h hol vannak hibák. fürdőszobai tükörnél kb a 3/4ét nemlátod, ami ott jónak tűnt az a természetes fénybe borzasztó.


ha ezek sem segítenek, akkor vegyél jobb minőségű kozmetikumokat

2009. szept. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
69%
sminknek van ilyen fixalo , lehet kapni drogeriakban , az arat enm tudom de ha kozmetikushoz mesz akkor o is tud segiteni hogy milyent vegyel
2009. szept. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
76%
korrektorozd le a szemhéjadat és arra vidd fel a festéket:) huzd ki a szemed cerkával töröld le fülpiszkával kicsit világosabbra, majd ujra huzd ki.egy kis ásványvizet permetezz az arcodra ettől nagyon szép sima lesz és tartós.alapozót ha megengeded akk ajánlok, Aden alapozó 100 as boltokban van 1350 ft, rimmel hab állagu ..990 ft akciósan most a Rossmannban,vagy synergen alapozó 700 ft rosmannban.hát a hajadra, talán valami jobb hajlakk kellene.érdeklődj fodrásztól.:)
2009. szept. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!