Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Valami trükk, praktika?

Valami trükk, praktika?

Figyelt kérdés

Mielőtt felkenem az alapozót, előtte használok arcradirt, és utána alapozózom le az arcomat. De mostanában észrevettem, hogy hiába radirozok, az alapozó felvitele után eléégé csúnya a bőröm. Olyan mintha nem lenne leradirozva. Látszik, hogy hámlik a bőröm, szóval nagyon csúnya nem tudom semmivel eltüntetni, nagyon gáz.

Mit tegyek hogy ne legyen ilyen, hanem szép legyen a bőröm miután felvittem az alapozót?

Egyébként ilyen Essence hab állagú alapozót használok.

Előre is köszi.

17/l


2010. nov. 13. 17:11
 1/8 anonim ***** válasza:
jaj, épp a radír miatt ilyen, nem hiába mondják, hogy heti egy radírozás bővn elég, kiszáradt a bőröd, krémet használj inkább előtte.
2010. nov. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem szoktam radirozni a bőröm, csak ha valamilyen alkalomra megyek és ezért használok alapozó előtt arcradirt.
2010. nov. 13. 17:15
 3/8 hot_kiss ***** válasza:
100%

Pontosan. Még a tubusra is rá van írva, hogy heti 1-2 alkalommal!

Szokj rá arra, hogy minden 4. nap radírozol vagymondjuk keddenként és szombatonként.

Addigis, míg rendbe nem jön a bőröd valami krémet használj.

2010. nov. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 hot_kiss ***** válasza:

Bocsi, míg én írtam a szövegem, addig írtál Teis.

Ha csak ritkán alapozózol és és ezelőtt radírozol, akkor szerintem a kettő között hagyj pár órát.

Esetleg még egy nagyonvékony krémréteget is felkenhetsz, hátha ez segít (:

2010. nov. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Krémezd be az arcod(kék fém dobozos nivea) , várj kb fél orát és ugy kend fel.
2010. nov. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Esténként fürdéskor radírozd az arcod.

Ha száraz, használj hidratáló krémet sminkelés előtt kb. fél órával.

Amúgy hol hámlik a bőröd? :O

2010. nov. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A hab állagú alapozó az, ami a legjobban felnagyítja a kiszáradt bőrt. Heti egy radírozás és folyékony alapozó megoldja a problémát. Egyébként lehet, hogy nem a te bőrtípusodra megfelelő krémeket használsz, illetve a száraz hideg idő miatt kicsit zsírosabb krémeket kéne venned.
2010. nov. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszi nektek.

egyébként a homlokomnál látszik nagyon:S

2010. nov. 14. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!