Szerintetek gáz?

Figyelt kérdés
Van egy 12 éves lányom , akinek van vagy 20 körömlakkja , meg szemfestéke meg szempilla göndörítője , pirosítója , hajvasalója , hajgöndörítője ! (persze ezeket nem én , hanem az apja veszi)!És emelet jó az átlaga!Festi is magát ! Szóval az a kérdésem , hogy engedjem , hogy fesse magát , vagy ne ? Ha nem engedem meg neki akkor ellenem fordulna ? Vagy hova rakjam egyáltalán azt a temérdek smink cuccot ? Köszii a válaszokat előre is !

2013. jan. 26. 18:10
1 2
 11/14 anonim válasza:
Ha 30 éves korára el akarja b*szni magát, akkor nyugodtan ... :) Gondolom a kislány tette fel a kérdést, szóval én erre annyit mondok, hogy ezzel magadnak fogsz ártani nem keveset, el fogod rontani a bőröd, 30 évesen már úgy fogsz kinézni, mint ha lennél 40-50, a hajad pedig hullani fog és alig marad. Szerintem egy szemceruzával vagy a körömlakkal nincs gond, és néha persze a hajsütőkkel sem, de állandó jelleggel magadat fogod tönkretenni idősebb korodra. És a fiúk egyébként sem az olyan kislányokat szeretik akik agyon sminkelik magukat, stb..
2013. jan. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
chh..
2013. febr. 2. 13:36
 13/14 anonim ***** válasza:

Kérdező neve:

Orsii11


Persze, te vagy az anyja..

2013. febr. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Utolsó komizó : A 11 az azt jelenti , hogy első hónap elsején születtem ! (január 1 :))
2013. febr. 2. 17:24
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!