Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ti mi tévők lennétek a helyembe?

Ti mi tévők lennétek a helyembe?

Figyelt kérdés

szóval én tetoválást szeretnék és a szüleim nagyon nehezen bele is mentek de viszont nagyon nem örülnek neki, csak nem igazán foglakoznak velem. a család többi tagja nem is tud róla de teljesen ki akadnának ha megtudnák...

ti mit tennétek, ennek ellenére is megcsináltatnátok??


(bocsi ha rossz kategória.)



2013. febr. 1. 15:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
meg.
2013. febr. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
és már csak 1 napom marad dönteni.
2013. febr. 1. 15:52
 3/13 anonim ***** válasza:
tudom hogy ilyenkor az a duma jön hogy csak törődnek veled,ne csináld mert később lehet hogy nem tetszik,de szerintem szimplán sz*rd le,a te életed,a te tested,ha nem most csinálsz ilyeneket akkor mikor?nem dönthetik el helyetted,nem nézheted mindig azt hogy mit szólnának hozzá
2013. febr. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
de sajnos tényleg nem törődnek velem. ha törödnének akkor nem hiszem h megengednék mert 15 vagyok
2013. febr. 1. 16:00
 5/13 anonim ***** válasza:

szerintem ne ezzel próbálj effektíve bosszút állni rajtuk azért, mert nem törődnek veled.. nem éri meg.

nem bántásnak szántam ezt a kommentet, csak annyira szeretnélek megkérni, hogy gondold át ilyen szempontból is a dolgokat..


szerintem ne csináltasd meg.

2013. febr. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

ha 15vagy tényleg egy lázadás

erről sokat lehetne beszélni,én pl azért vagdostam magamat mert érdekelt hogy észreveszik-e,1évig csináltam,fel se tűnt nekik

ha csak azért akarod hogy figyeljenek rád hagyjad,ha tényleg tetszik csináld meg

2013. febr. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ne legyen,mert gondolj bele:először egy diszkrét kis pillangó a válladon.Egy év múlva egy lángnyelv a vádlidon.Két év múlva valami béna dalszöveg a hasadon.És még sorolhatnám...

De abba gondolj bele,hogy 70 évesen viszed az unokádat strandra és milyen undorító lesz,hogy ott lógnak a szottyós bőrödön a fakó tetkók. Ez az én véleményem.

2013. febr. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 SzilKa ***** válasza:

Melyik az a "szalon", ahol 16 ev alatt tetovalnak??? Mert normalis helyen szoba sem allnak 15 evessel!

Legalabb vard meg, mig felelossegteljes, normalis tetovalohoz mehetsz, addig meg ugyis tobbszor valtozni fog, hogy mit is akarsz magadra varratni.

2013. febr. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ha a szülő beleegyezik 15éves korban is csinálnak tetoválást
2013. febr. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 SzilKa ***** válasza:

Nem, szuloi beleegyezessel is 16 ev a minimum!

Tetovalo vagyok, csak tudom... 16 alatt a tetovalot feljelenthetik testi sertesert, akkor is, ha a szulo amugy beleegyezett.

2013. febr. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!