Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben a...

Ti mit tennétek a helyemben a "legjobb"baratnőtökkel, ha a helyembe lennétek? Hosszu, de légyszi tanacsokat kérek.

Figyelt kérdés
17 vagyok,az a lány 10 éve a barátnőm ,2éve még azt hittem,h a legjobb.De 2éve észre vettem,h mindig kiakar velem cs-szni.Pl,ha felveszek egy ruhat és 10en azt mondjakh jol áll,akkor ő azt mondja,h nem és rám akar sozni,vmi szart,ami katasztrofán áll.Akkor rámutat egy kövér csajra,és mondja,h szte nekem is olyan alakom van,és ,h szerinte az a csaj nem is kövér,pedig tudja h az a csaj dupla akkora mint én,meg azt is tudja,h alergiás vok arra,ha vki azt mondja,h rosz az alakom.Akkor ,ha nekem bejön egy pasi,akkor ő is egyböl beszelgetni kezd vele.Vissza hallottam sok embertöl,h le k..váz,h hazudgal rollam.Ha van rollam egy jó kép,akkor ő azt mondja,h nem különös.Amikor kaptam anyuektol mobilt,akkor,mindenkinek azt mondta,h utánozni akartam,mert h ő mondta nekem h akar venni mobot.Nekem meg azt mondta,h a mobom szar fajta.3honapja volt egy incidensünk,és ezmiatt nem birtam ki h ne mennyek fel a fbjere,és elolvastam,h egy csajnak,olyanokat ir,h egy büdös k vagyok,meg,h szánalmas,anyumat szidta,olyanokat irt h elakar engem verni,szet kap9ott az ideg amikor olvastam.Még most se tudja,h elolvastam,probalom magam türtöztetni,h ne verjem szét a pofáját!És kébzeljétek még van pofája felhivni,és elmesélni nekem a dolgait,en meg meg hallgatom,de közben már utalom.Rengetegszer aludt nallam,evett itt.pénzt,ruuhat adtam neki kölcsön,és ezt kaptam cserébe.Rég ott hagytam volna már,csak azert türöm,mert egy osztalyba jarunk.És az osztalyba mindenki imadja,és ha vele összevesznék,sztem mindenki ellenem lenne.
2012. júl. 13. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:
77%

azt gondolom, hogy felületes libák vagytok mind a ketten...ő azért, mert azt teszi, amit leírtál, te meg azért, mert képmutató módon eljátszod a nagy barátnőd, hogy mások nehogy ellened forduljanak....

inkább a helyesírást gyakorolnád ahelyett, hogy ilyenekkel foglalkozol...abból még hasznod is lehet a jövőben

2012. júl. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire nem lehetsz h.lye. Vagy netán azt várod, hogy sajnáljunk, és mindenki lehordja a barátnődet? Ott kell hagyni a francba és kész. Nem tudom, mi olyan nehéz ezen.

Egyébként tanulj meg írni.

2012. júl. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha így viselkedik még egyedül is jobb lenne mint vele. Igaz, rég óta barátkoztok, de nem hiszem hogy ez miatt elkéne tûrni a megalázásait.
2012. júl. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!