Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen sminkkel lehetne...

Milyen sminkkel lehetne optikailag megkisebbíteni a homlokot és kerekíteni az arcot?

Figyelt kérdés

Kicsit olyan Sarah Jessica Parker-féle fejem van és az arcom valahogy olyan beesett, szeretném ha kicsit kerekebbnek tűnne, hogy sminkeljek?

a másik problémám a homlokom, nem elég hogy undorítóan nagy még domború is szóval egy hányás :( és valahogy szeretném ha kisebbnek látszana. nem a szélessége a gond az még tűrhető, hanem hogy magas és a hajvonalnál még szögletes is.

mit lehetne csinálni hogy egy kicsit normálisabban nézzen ki?

Plasztikai műtétre még nincs pénzem,a hajbeültetést fontolgatom későbbre ha lesz de addig?


2013. febr. 5. 22:28
 1/2 anonim ***** válasza:

együtt érzek veled mert nekem is hasonlóan vékonyka arcom van magas homlokkal. DE hidd el egy jó frizurával optikailag lehet csalni. Magas homlokúaknak ez a fizura nagyon előnyös

[link]

[link]

én telifrufrut vágattam és mintha" kerekítené" az arcomat. AZ hogy besesett attól van mert biztos vékony vagy. Nálam legalábbis így van és most kcsiit hízni szeretnék hogy egészségesebbnek nézzek ki.

Sminkkel kapcsolatosan ezt találtam

Hosszúkás arcforma

Jellemzői:

vékony, hosszú arc; magas homlok, nyújtott áll, alacsony járomcsont.

Cél:

arc szélesítése, rövidítése.

Hogyan sminkeljük?

Alapozó: A világosabb árnyalatot tegyük alapnak az egész arcra, elsősorban a szem alá, a sötétebbet alulra és felülre, a homlok tetejére és az állra, ezzel nyomva össze az arcot.

Pirosító: a járomcsontra rakjuk, keveset használjunk, azt is inkább az arc közepe felé keskenyedve.

Hangsúly: a szemen legyen! A szájra épp csak egy kis természetes fényt rakjunk.

2013. febr. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kontúrozóval a felső hajvonalnál sötétítsd a bőrt, ezáltal optikailag kisebb lesz az arcod. Illetve az állvonalat is érdemes kontúrozni, így kerekebbnek fog tűnni. A frufru jó megoldás, a legjobban a hosszúkás arcúaknak áll.
2013. febr. 6. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!