Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan, mivel lehet a leghaték...

Hogyan, mivel lehet a leghatékonyabban ledobni 6-7 kilót? Főleg csípő, has, comb helyeken, és kerekíteni fenéken.

Figyelt kérdés
Elkedtem járni edzeni, mert 179 cm vagyok és 73 kg :/ hogyan tudnék a leghamarabb megszabadulni a fent leírt kilóktól? Segítseget kérlek! Lány

2012. dec. 8. 00:16
 1/4 anonim ***** válasza:
82%

Szia Lány.

Úgy, hogy édességek helyett zöldségeket eszel.

De komolyan. Ne terheld a tested cukrokkal, gabonákkal, tejtermékekkel, fogyassz inkább zöldségeket, húsokat, gyümölcsöket. Nem olyan nagy varázslat :)

2012. dec. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előző válaszolóval egyetértek :) ne egyél szemetet
2012. dec. 8. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Édességek közül csak csokit eszek szinte, szóval az édesség az nem probléma nálam :) húsok közül melyiket érdemes enni?
2012. dec. 8. 14:11
 4/4 anonim ***** válasza:

Bármilyen hús mehet, ami nem x% húst tartalmazó húsipari termék, hanem hús.. szalonna, jó fajta kolbász. Én a füstölt sonkára szavazok, az valóban az aminek lennie kell.


Ne legyen tévedés, egészen mindegy hogy valaki egy csokoládét eszik, vagy kenyeret. Édességnek nevezik az egyiket, és elterjedt a másikról hogy az főétel, sőt alap élelmiszer.. A tested szempontjából mégis nagyon hasonló a hatásuk :)

A kenyér mint gabona származék rosszabb lehet (glutén, lektinek, fitátok) a csokoládé még lehet jó is. A csokiba a cukor nem kéne, lehetőleg a szója alapú emulgeálók (lecitin) illetve a tejcsokiba.. nyilván a tej. De abszolút egészséges csokit lehet csinálni otthon (kakaó, zsiradék, természetes édesítő, vanília) illetve jó drágán vannak tényleg jó csokoládék természetes édesítéssel.

2012. dec. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!