Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen alapozót ajánlanátok?

Milyen alapozót ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Hali! Szeretnék végre egy normális alapozót venni. Eddig nagyon mellélőttem, sem az Avon egyik alapozója sem a Garnier BB Cream nem jött be. Nincs sok pattanásom, alkalmas vagyok a kipirosodásra, nem zsíros a bőröm, de nem is száraz. Nem szeretném ha az alapozó maszkként lenne rajtam, jó lenne ha természetes hatást keltene mégis jól fedjen. Egy tartós alapozóra gondolok, ami akár egy egész estés bulizáshoz megfelelne. Most néztem a Maxbelline Affintone-t, de sok negatív kritikát láttam. Tudnátok nekem ajánlani, ha lehet akkor úgy, hogy már használtátok is.

2013. febr. 6. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Pattanásokra korrektor, pirosodásra Essence Pureskin bb tökéletes. Legalábbis nekem. Normális alapozót még nem találtam, pedig rengeteg fajtát próbáltam már.
2013. febr. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Manhattan Perfect Adapt

[link]

2013. febr. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1 válaszoló : Köszi:) Igen, azt hiszem lehetetlen találni egy normális alapozót. Mondjuk a normális mindenkinél más lehet :/


2. válaszoló: Köszi, majd utána járok ennek is:)

2013. febr. 7. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!