Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a legjobb minőségű...

Melyik a legjobb minőségű alapozó, amely gyönyörű bőrt varázsol, de nem maszkszerű?

Figyelt kérdés
Randira megyek és így, hogy beköszöntött a hideg szeretnék egy kis alapozót feltenni! Írhattok drágábbat is!
2009. szept. 5. 08:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én a Maybelline-t szoktam használni, a habállagút, nekem bevált:) Több árnyalat is van belőle, és olyan 2200 Ft körül volt legutóbb...Ilyen kis kerek tégelyszerűségben van, olyan sárgás-barnás a teteje, de ha megkérdezed, az üzletben biztos segítenek (dm, rossmann). Remélem segítettem!:)
2009. szept. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én most vettem nyár végén életemben először alapozót.Természetesen megkértem nővéremet segítsen választani,hiszen ő tapasztaltabb ilyen téren.Végül is essence soft&natural alapozót vettem.Akciósan 1000Ft volt.Nagyon megvagyok vele elégedve:)

Mentem a suliba (még augusztusban) megbeszélésre és kisminkeltem magam.Alapozó+spirál+szájfény.Egy borsónyi alapozót nyomtam a kézfejemre és elég volt simán:D Az egyik lány mondta,hogy milyen szép arcom van smink nélkül.Hát ennyire nem maszkszerű,hogy azt gondolta nincs rajtam smink;)

14/L

2009. szept. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Minden alapozó maszk-szerű hatást kelt, ha nincs jól felkenve... Ezt azért jegyezd meg...

Különben én Maybelline New Affinitone-t használok, szépen fed, 1700 körül van.

2009. szept. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én púdert hazsnálok, sokáig alapozóztam, púderre nemis giondoltam. aztán vettem egy loreal ásványi alapozót....hát sokkaljobb mint auz alapozók. jól fed, könnyű használni, és sokkal természetesebb
2009. szept. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lancome Teint Idole Ultra!

Ettől jobban fedő és könnyebben kenhető alapozóval még nem találkoztam. Folyékony alapozó, de ha felkened, olyan lesz, mintha porpúder is lenne rajtad. Egyszerűen szuper!

Nekem bevált még az Astor Mattitude is.

2009. szept. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én Loreal-t használok és tényleg jó, csak drága.
2010. márc. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!