Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A habállagú alapozó nem...

A habállagú alapozó nem tömíti el a pórusokat? Mit kell tudni róla?

Figyelt kérdés

2013. febr. 11. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az is ugyanúgy eltömíti, mint a folyékony. De ha jól lemosod minden este, és előtte használsz hidratálót, akkor ez nem fog gondot okozni. Én azért szeretem, mert jobban fed, mint a legtöbb folyékony alapozó, még korrektorként is lehet használni. Nyáron szoktam inkább használni, mert olyankor sokkal jobb, mint a folyékony, nem érezni olyan "nehéznek" az arcon. Ha száraz bőröd van, akkor viszont nem ajánlom, mert száríthat. Normál és zsíros bőrre viszont jó. Az is jó benne, hogy teljesen matt hatású, úgyhogy nem szükséges utána púdert használni.
2013. febr. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon eltömítette, ráadásul teljesen kiszáradt tőle a bőröm. De pl a tesómnak pont a habállagú az, ami bejön, míg nekem a folyékony.

Ki kell tapasztalni, hogy mi az, ami beválik neked.

2013. febr. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ki nem állhatom a hab állagú alapozókat. Szerintem nagyon csúnya a fedése, megül az apró mimikai ráncokban és valahogy kihangsúlyozza azokat a pici természetes hámlásokat, amik mindenkinek vannak a bőrén. Többfélét is próbáltam, de minddel ugyanazt a pocsék eredményt értem el. Vittem fel kézzel, szivaccsal, ecsettel, de pocsék volt. Soha többet...
2013. febr. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A habállagú alapozó nagyon jó csak az a titka, hogy vékonyan kell felvinni. Nekem a maybelline van meg és megvagyok vele elégedve. Csak belepaskolom az ujjam, hogy épp hogy hozzáérjen és szépen felkenem. Ezzel a nagyon vékony réteggel is tökéletesen fed.
2013. febr. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!