Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi történne, ha a öt napja...

Mi történne, ha a öt napja csináltatott industriálomat kiveszem, és nem teszem vissza 9 órán keresztül? Beforrhat?

Figyelt kérdés
Munkahelyemen nem igazán örülnek, hogy benne van, és ha biztosan nem akarom elveszíteni, jobb lenne, ha kivenném. Diák vagyok, tehát nem a megélhetésemet nyújtó állást veszélyeztetem, de azért mégis...

2013. febr. 16. 10:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem jó ötlet, főleg nem az industrialnál. Alapból kényes hely, nem gyógyulna meg soha ilyen módszer mellett.
2013. febr. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem ajánlott kivenni a gyógyulási időszakban a piercinget. Nekem tragus piercingem van, 2 hónapos, de még nem szabad cserélni azt mondta a piercinges.

Szerintem 9 óra alatt nem fog teljesen összeforrni, de annyira igen, hogy fájdalmas lesz visszatenni, és így könnyen be is gyulladhat. Meg ha ezt gyakran megcsinálod, hónapokba telik majd még szépen begyógyul.

2013. febr. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én is ellene szavazok, ha van lehetőséged esetleg a hajaddal próbáld meg takarni nekem sincs jobb ötletem de én a helyedben tuti hogy nem venném ki vagy ha kiveszem biztos hogy vissza már nem raknám mert ha a munkahelyedről van szó akkor minden nap ki kéne venni és a gyógyulási időszakban nem szabadna 1szer sem kivenni :$ de persze te döntesz :)
2013. febr. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Amikor ilyen gondom volt, minden lyukba "láthatatlan" piercinget tettem, nekem az amúgy is igen kényelmes volt. :)

Oké, látszott hogy ott van, de az már nem volt olyan feltűnő és nem zavarta a főnököt.

Igaz nekem nem industrial van hanem tragus és helix piercingek.

De a helyedben mindkét lyukba rövid átlátszó ékszert tennék. A lyukak gyógyulnak így is. Majd ha már nem itt dolgozol visszateszed az industrialt.

2013. febr. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon vigyázz, hogy ha a két piercinges dolgot választod! Mivel a lyukak úgy fognak meggyógyulni, ahogy vannak, amikor majd berakod az idustrialt újrakezdődik a gyógyuásli folyamat, mert nem az egyenes ékszerhez lesznek a lyukak fordulva. Pont ezért macerás az industrial, mert a porcnak fel kell vennie azt az alakot, ahogy az egyenes ékszernek jó.
2013. febr. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, nagyon hasznosak voltak! Megbeszéltem a főnökömmel, és engedélyezte, hogy amíg begyógyul, benne maradhat. :)
2013. febr. 17. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!